Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Praca zdalna bez tajemnic

Praca zdalna bez tajemnic

0
Większość z nas jest przyzwyczajona do codziennego chodzenia do pracy, jednak sytuacja, w której się znaleźliśmy, zmieniła zarówno nasze życie prywatne, jak i zawodowe. Do niedawna możliwość pracy zdalnej była wygodną alternatywą i miłym gestem ze strony pracodawcy. Teraz jest niemalże koniecznością, bo tylko w ten sposób możemy ograniczyć bezpośredni kontakt z innymi osobami.

Osoby, które mają możliwość pracować w domowym zaciszu, mogą nazwać się szczęśliwcami. Wiemy jednak, że są profesje, w których nie można sobie pozwolić na ten przywilej. Zapewne surfując po Internecie natknęłaś się na wiele artykułów na temat efektywnej pracy zdalnej. My też mamy kilka alternatywnych wskazówek. Praca z domu niesie ze sobą pewne wyzwania – kochasz swój dom, lubisz w nim wypoczywać, ale niekoniecznie chcesz robić z niego biuro. Odkładanie pracy na później to jednak kiepski pomysł, nawet jeśli masz na głowie dzieci i musisz przeorganizować życie całej rodziny. Każdy czasem zmaga się z trudnościami – to całkowicie normalne. Nie załamuj się, skorzystaj z kilku wskazówek, dzięki którym praca z domu stanie się przyjemnością. Kto wie, może nawet nie będziesz chciała później wracać do biura.

Praca zdalna – 5 praktycznych wskazówek dla opornych

  • Dress code idzie w odstawkę. Wystarczy Ci ulubiony sweter! Niektórzy uważają, że strój biznesowy dodaje pewności siebie i podnosi efektywność pracy. Ale Ty jesteś w domu, więc możesz czuć się swobodnie i komfortowo. Jeśli masz przeprowadzić rozmowę wideo z szefem lub klientem, załóż elegancką bluzkę i nałóż szminkę – proste i wygodne.
  • Lubisz słuchać muzyki w pracy? W biurze musisz założyć słuchawki, ale w domu możesz włączyć muzykę tak głośno, jak chcesz! Żaden nerwowy kolega nie będzie miał do Ciebie pretensji. Co najwyżej Twój partner może mieć jakieś obiekcje, więc może na wszelki wypadek zapytaj go najpierw o zdanie…
  • W domu nikt na Ciebie nie patrzy i nie ocenia. Możesz czuć się swobodnie i robić przerwy na ćwiczenia. Aby rozładować stres i rozluźnić mięśnie w biurze ratujesz się podnoszeniem rąk, wstawaniem z krzesła i odchylaniem głowy na boki. W domu nie musisz się ograniczać, możesz nawet ćwiczyć jogę, jeśli masz na to ochotę.
  • Schowaj piloty do telewizora i zapomnij o Netflixie! Jeśli potrzebujesz regenerującej drzemki – śmiało! Ale ustaw sobie budzik, żeby nie przegapić ważnej telekonferencji!
  • Nie rezygnuj z życia towarzyskiego, codziennie umawiaj się z kolegami z pracy na przerwę kawową online na Facebooku lub w Microsoft Teams – dzięki temu będziecie w stałym kontakcie. Pamiętaj tylko zrobić odpowiedni zapas ulubionej kawy lub herbaty. 😉

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie