Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Pozbądź się brzydkiego zapachu z Twojego samochodu!

pozbadz-sie-brzydkiego-zapachu-z-twojego-samochodu
0
Usuń nieprzyjemne zapachy i czerp radość z jazdy.

Nieprzyjemne zapachy nawet w najbardziej komfortowym samochodzie mogą sprawić, że podróż zarówno dla Ciebie jak i innych pasażerów będzie niekomfortowa. Poznaj sposoby na poprawę jakości powietrza we wnętrzu Twojego samochodu i pozbądź się nieprzyjemnych zapachów.

 1. Posprzątaj swój samochód. Wyrzuć śmieci i inne zbędne przedmioty, które zajmują miejsce, nawet jeżeli nie są one źródłem nieprzyjemnego zapachu. Zwróć szczególną uwagę na fotele oraz miejsce wokół nich. Posprzątaj również w schowku i pod dywanikami.
 2. Przetrzyj kokpit. Specjalnym preparatem lub ciepłą wodą umyj wszystkie plastikowe, drewniane i metalowe powierzchnie. Szyby umyj odpowiednim preparatem i upewnij się, że usunęłaś wszystkie odciski palców (na koniec szyby wypoleruj gazetą). W upalny dzień porządnie przewietrz auto.
 3. Przed odkurzaniem oczyść szczotką dywaniki samochodowe. Wyjmij dywaniki z samochodu i szczotką usuń zanieczyszczenia oraz kamienie, które mogły dostać się do środka przyczepione do podeszwy butów. Czasami wyjęcie dywaników z auta może nie być proste, jednak zawsze łatwiejsze niż ponowne odkurzanie.
 4. Odkurz samochód. Po wyjęciu dywaników dokładnie odkurz samochód. Zwróć szczególną uwagę na miejsce pod siedzeniami i pomiędzy nimi. Nie zapomnij odkurzyć bagażnika, gdyż łatwo go pominąć.
 5. Po sprzątaniu postaraj się zlokalizować źródło nieprzyjemnego zapachu. Jeżeli po posprzątaniu wnętrza, w samochodzie nadal króluje nieprzyjemny zapach, pora ustalić jego źródło. Do najczęściej spotykanych przyczyn należą:
  • bakterie – przeważnie niepostrzeżenie namnażają się w zepsutym jedzeniu, które pozostało w samochodzie. Znajdź i usuń źródło nieprzyjemnego zapachu, a następnie zastosuj Ambi Pur Freshelle.
  • dym z papierosów- to, że dym z papierosów powoduje nieprzyjemny zapach w samochodzie, chyba nie stanowi dla Ciebie zaskoczenia. Zapach dymu z papierosów może być bardzo uciążliwy dla pasażerów. Aby pozbyć się tego zapachu pozostaw na noc miskę z octem w pobliżu popielniczki, a drugą na tylnym siedzeniu. Ocet błyskawicznie wchłonie zapach dymu z papierosów.
 6. Spraw by w Twoim aucie królował przyjemny zapach. Nie ma nic lepszego niż pachnące czystością wnętrze samochodu. To tworzy także przyjemną atmosferę podczas jazdy. Ambi Pur Freshelle natychmiast przywróci świeży zapach we wnętrzu Twojego samochodu. Przyjemny i długotrwały efekt uzyskasz używając Ambi Pur Car.
 7. Wymień filtr powietrza w samochodzie. Filtr powietrza nie musi być wymieniany przy każdym sprzątaniu samochodu. Warto jednak pamiętać, że wydajność filtra powietrza wpływa na jakość powietrza w aucie. Filtr powietrza redukuje kurz i nieprzyjemne zapachy, co korzystnie wpływa na stan zdrowa kierowcy i pasażerów.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie