Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Zostań w domu, zadbaj o czystość i bezpieczeństwo – porady dotyczące prania

Zostań w domu, zadbaj o czystość i bezpieczeństwo – porady dotyczące prania

0
Pamiętaj, aby zawsze zamykać opakowanie i przechowywać je poza zasięgiem dzieci.

Dla większości kobiet, gospodyń domowych i mam, robienie prania to po prostu jeden z wielu domowych obowiązków. Wiedzę na temat prania czerpiemy od babć i mam. Wraz z upływem czasu same nabieramy doświadczenia, ucząc się na własnych błędach. Jednak każda z nas potrzebuje czasem pomocnej dłoni, zwłaszcza w tak nietypowych sytuacjach, jak obecna. Warto przypomnieć sobie, w jaki sposób zapewnić nieskazitelną czystość i higienę.

Wskazówki dotyczące prania
Detergenty do prania usuwają zabrudzenia, plamy, tłuszcz i brud z odzieży. Są gwarancją higieny i czystości. Wysokiej jakości środki piorące zostały opracowane tak, by dokładnie usuwać zabrudzenia i zanieczyszczenia z głębszych warstw ubrań i w normalnych warunkach wystarczy postępować zgodnie z etykietą na ubraniu i instrukcjami dozowania na opakowaniu, aby uzyskać pożądany efekt prania. W obecnej sytuacji, większość z nas zadaje sobie pytanie: Czy należy prać ubrania natychmiast po przyjściu do domu ze sklepu lub ze spaceru z dziećmi? Jak prać ubrania, aby pozbyć się zarazków? Czy mogę podjąć dodatkowe kroki, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się chorób?

Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami naszych ekspertów, którzy podpowiedzą Ci, jak obchodzić się z rzeczami, które mogą być siedliskiem zarazków. Pod lupę bierzemy ściereczki kuchenne, szmatki do sprzątania, ręczniki, zabrudzoną bieliznę, pościel oraz ubrania chorych członków rodziny:

  1. Wszystkie z wymienionych rzeczy przechowuj w osobnym koszu na pranie i zawsze pierz je oddzielnie.
  2. Stosuj dłuższe cykle prania w wyższych temperaturach (< 60°°).
  3. Wyjmij rzeczy z pralki zaraz po zakończeniu cyklu prania. Susz na świeżym powietrzu lub w suszarce bębnowej.
  4. Używaj proszku do prania z wybielaczem na bazie aktywnego tlenu lub środka piorącego o działaniu antybakteryjnym lub przeciwwirusowym. Informacja o zastosowaniu wybielacza w składzie „zwykłych” proszków do prania, takich jak Ariel Mountain Spring, znajduje się na „liście składników” na opakowaniu: „zawiera środek wybielający na bazie tlenu”. Należy zwrócić uwagę, że ten składnik jest szeroko stosowany w zwykłych proszkach do prania białego, ponieważ zapewnia nieskazitelną biel i czystość tkanin, ale nie jest dodawany do proszków przeznaczonych do kolorów.
  5. Dokładnie myj ręce na każdym etapie prania. Największym ryzykiem przenoszenia zarazków jest dotykanie brudnej i/lub mokrej odzieży.

Czyszczenie pralki
Nie zapominajmy, że dbałość o czystość i higienę obejmuje również dokładne czyszczenie pralki raz w miesiącu. W tym celu należy zastosować standardowy środek piorący z wybielaczem na bazie aktywnego tlenu i ustawić długi cykl prania w temperaturze 60°C lub nawet 90°C. Pralkę należy uruchomić bez wsadu. Więcej informacji na temat czyszczenia pralki znajdziesz w instrukcji obsługi urządzenia.

Wskazówka od EverydayMe:
Pamiętaj, że zwykłe detergenty nie są opracowywane ani testowane pod kątem działania antybakteryjnego lub dezynfekującego, nawet jeśli zawierają wybielacz na bazie aktywnego tlenu. Aby zagwarantować działanie antybakteryjne lub dezynfekujące, dodaj do prania specjalne środki antybakteryjne i/lub dezynfekujące. Są one opracowane i przetestowane pod kątem eliminowania bakterii i/lub wirusów i można je rozpoznać po informacjach zamieszczonych na opakowaniu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących właściwych praktyk w zakresie prania lub jeśli podejrzewasz, że osoba chora na COVID-19 miała kontakt z Twoim rzeczami, skonsultuj się z lekarzem lub lokalnymi władzami lub odwiedź stronę WHO oraz https://www.gov.pl/web/koronawirus.
Pracownicy służby zdrowia powinni postępować zgodnie z instrukcjami od swojego pracodawcy. Osoby cierpiące na choroby przewlekłe powinny stosować się do zaleceń lekarzy specjalistów.

Spożycie kapsułek może spowodować uszczerbek na zdrowiu.
©️A.I.S.E. Dowiedz się więcej na: www.keepcapsfromkids.eu

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie