Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Pomysł na stylową dekorację ściany

pomysly-na-stylowe-dekoracje-sciany
0
Otoczenie bardzo mocno wpływa na nasze samopoczucie. Czasami wystarczy niewielka zmiana, aby nabrać więcej energii i każdy dzień rozpoczynać z uśmiechem. Każdy czas jest dobry na takie zmiany. Jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na kosztowne dekoracje, proponujemy kreatywne rozwiązania, dzięki którym każdy pokój stanie się wyjątkowy.

Oto 16 propozycji na ozdobienie największych płaszczyzn w mieszkaniu – ścian:

1. Powieś lampki choinkowe i zdjęcia na jasnej ścianie. Stylowy efekt uzyskasz umieszczając polaroidy na łańcuchu światełek za pomocą niewielkich drewnianych klamerek.

2. Stwórz własną galerię sztuki współczesnej. Wykorzystaj różnokolorowe ramki, każdą w innym rozmiarze i stylu. Wewnątrz umieść własne dzieła lub wydruki z cytatami, które lubisz. Taka dekoracja na ścianie doskonale sprawdzi się w prosto urządzonych wnętrzach, w których stanowić będzie barwny akcent.

3. Ściana tekstu? Czemu nie! Jeśli masz ładne pismo zapełnij całą powierzchnię fragmentem ulubionej książki. Pamiętaj, aby zacząć od szkicu ołówkiem, a dopiero potem namalować litery farbą.

4. Nasz absolutny faworyt, czyli ściana podróżnika. Odrysuj mapę świata na gładkim kartonie i doczep do niego fotografie lub pocztówki z miejsc, w których byłeś lub które planujesz odwiedzić w przyszłości.

5. Lubisz obserwować deszczowe chmury? Pomaluj ścianę w różne tony szarości, aby uzyskać efekt zachmurzonego nieba. Neutralnie i elegancko, idealnie do wnętrz urządzonych w skandynawskim stylu.

6. Sypialnia rodem z baśni. Umieść nad łóżkiem baldachim z półprzeźroczystego materiału, przez który wpadać będzie światło lampek choinkowych. Taka dekoracja nie musi wisieć na stałe – będzie natomiast idealna do stworzenia wyjątkowej atmosfery w romantyczny wieczór.

7. Kreatywny zagłówek? Wystarczy kilka desek, trochę farby i gwoździ by udekorować ścianę za łóżkiem. Najlepsze byłoby drewno wyrzucone przez morze… ale kto broni wybrać się na wycieczkę nad Bałtyk, aby przywieźć trochę skarbów z plaży?

8. Świetnym pomysłem na naprawdę tanie i kreatywne ozdobienie ścian jest wykorzystanie tego, co mamy pod ręką, a mówiąc ściślej – na głowie. Jeśli jesteś kolekcjonerem kapeluszy możesz wykorzystać je do stworzenia pięknej dekoracji. Dodatkowy plus: kapelusze nie będą się deformować.

9. Wydrukuj, najlepiej w profesjonalnej drukarni na płótnie, ulubiony cytat. Opraw w ramę i dla kontrastu powieś na ciemnej ścianie.

10. Ozdób drzwi kolorową taśmą. Wytnij geometryczne wzory i stwórz niepowtarzalne szlaczki.

11. Nie wiesz co zrobić z przepiękną chustą przywiezioną z dalekich krajów? Wykorzystaj ją do stworzenia magicznej atmosfery w sypialni. Tego rodzaju chusty możesz kupić w sklepach orientalnych.

12. Pomaluj ścianę w kolorze błękitnego nieba i ozdób ją lampkami ledowymi ułożonymi w kształcie chmurki.

13. Podwieszany sufit w sypialni można wykorzystać do zawieszenia lampek choinkowych, w taki sposób, aby sprawiały wrażenie girlandy gwiazd.

14. Pomaluj ścianę farbami akwarelowymi. Kierując się podobnym wzorem uzyskasz ciekawy efekt.

15. Kolejny pomysł na dekoracje pokoju dla miłośników podróży. Wystarczy rozwiesić kilka map na ścianie, tak, aby trochę nachodziły na siebie. Najlepiej do tego celu wykorzystać stare mapy o ciepłym odcieniu. Być może zaprzyjaźniona szkoła, do której chodziłeś właśnie wymienia kolekcje starych map na bardziej aktualne?

16. Pomaluj ścianę farbą tablicową lub magnetyczną. Będziesz mógł codziennie zmieniać wystrój rysując kredą lub umieszczając ulubione zdjęcia za pomocą magnesów.

Każdy z tych pomysłów może w sposób tani zmienić Twoje otoczenie a tym samym samopoczucie.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie