Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

PŁYN DO PRANIA ARIEL BABY

DesktopImage
0
Przygotuj przytulne gniazdko dla swojego maluszka — użyj płynu do prania Ariel Baby przeznaczonego do prania ubrań, które mają kontakt z delikatną skórą.

Nowy płyn do prania Ariel Baby oraz płyn do płukania tkanin Lenor Sensitive pomogą świeżo upieczonym rodzicom przygotować przytulne gniazdko na przyjęcie maluszka.

Zadbajcie o to, by rodzinne gniazdko było czyste i przytulnie miękkie dla Waszego maleństwa już od jego pierwszych chwil na świecie. POMOGĄ Wam w tym nowy płyn do prania Ariel Baby oraz płyn do płukania tkanin Lenor Sensitive.


zapewnia czystość Ariel, którą uwielbiamy, ale w łagodnej formule opracowanej po to, by zachować delikatność ubrań w kontakcie ze skórą dziecka. Jak dowiodły testy kliniczne, ubranka wyprane w płynie Ariel Baby są tak przyjemne dla skóry jak ubrania prane w samej wodzie. Dzięki odpowiedniemu połączeniu składników piorących i specjalnej nakrętce do pocierania plam usuwa również uporczywe zabrudzenia, dodatkowo zapewniając ubrankom Twojego dziecka łagodny i delikatny zapach czystości.

uzupełnia delikatne pranie w płynie Ariel Baby – wygładza włókna tkanin i w ten sposób pomaga zachować miękkość ubranek oraz ich delikatność dla skóry.


Wypróbuj nowy płyn do prania Ariel Baby
i płyn do płukania tkanin Lenor Sensitive – produkty zatwierdzone przez organizację Skin Health Alliance, która współpracuje
z międzynarodowym zespołem dermatologów, badaczy, naukowców
i przedstawicieli branży połączonych wspólnym celem, jakim jest dbanie o zdrowie skóry.0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz