Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Plamy z krwi - jak usunąć plamy z krwi i inne trudne zabrudzenia?

Dla Ciebie od Ariel
plamy-z-krwi-jak-usunac-plamy-z-krwi-i-inne-trudne-zabrudzenia
0
Nie martw się, trudne plamy już nie stanowią problemu, dzięki Arielowi, który z łatwością się ich pozbędzie.

Tusz (także z piór kulkowych)

Zostaw swoje pranie na noc w zimnej wodzie z odrobiną płynnego odplamiacza Ariel Professional. Na starsze plamy możesz nanieść odrobinę zmywacza do paznokci (pamiętaj, by nie robić tego, jeśli ubranie uszyte jest z tkaniny syntetycznej). Następnie włóż wszystko do pralki, dodaj Ariel Professional i pierz w temperaturze podanej na metce.

Kleje, w tym klej i lakier do paznokci

Wystarczy nanieść odrobinę zmywacza do paznokci na zabrudzony kawałek materiału (z wyjątkiem tkanin syntetycznych, takich jak nylon czy poliester), a następnie wyprać w wodzie z odpowiednim detergentem Ariel.

Grzyb / rdza

Zwykłe tkaniny możesz posypać solą i wycisnąć na zabrudzenie sok z cytryny. Następnie przed wypraniem pozostaw je na noc. Do trudniejszych plam użyj odrdzewiacza, a następnie wypierz detergentem Ariel zgodnie z etykietą pielęgnacji tkanin. Grzyb i rdza są trudne do usunięcia z delikatnych tkanin (np. wełny i jedwabiu) i najlepiej zastosować czyszczenie na sucho.

Wymiociny

Aby pozbyć się wymiocin, usuń ich jak najwięcej pod zimną wodą. Następnie zamocz brudne ubranie w wodzie zawierającej płynny detergent Ariel lub nanieś płynny odplamiacz Ariel Professional. Na koniec upierz wszystko w pralce w temperaturze podanej na metce.

Wosk ze świec

To wyjątkowo trudne plamy, jednak można je łatwo usunąć z pomocą Ariela. Na początek usuń wosk z powierzchni tkaniny ręcznikiem kuchennym. Następnie użyj rozgrzanego żelazka na odwrocie tkaniny. Na koniec wypierz wszystko w temperaturze podanej na metce z dodatkiem detergentu Ariel.

Wazelina

Wazelina pozostawia na ubraniu paskudne plamy. Na szczęście ich usunięcie nie jest takie trudne!
Na początek zastosuj na plamę płynny odplamiacz Ariel Professional, a następnie wypierz ubranie w temperaturze podanej na metce.

Pasta do butów

Niezależnie od koloru, najpierw nanieś na plamę płynny odplamiacz Ariel Professional i powieś ubranie na godzinę. Następnie wypierz je w wodzie z dodatkiem proszku Ariel, zgodnie z instrukcjami podanymi na metce. Nie zapomnij dodać odplamiacza!

Guma do żucia

Gumę do żucia najlepiej usuwać, kiedy jest już twarda. Umieść ubranie, do którego się przylepiła w worku, a następnie włóż do zamrażarki. Wyciągnij po godzinie -  dzięki temu powinna dać się łatwo zerwać. Następnie na miejsce, w którym była, nanieś odplamiacz Ariel i jak zwykle wypierz  w wodzie z detergentem w temperaturze podanej na metce.

Krew

Powinnaś jak najszybciej przepłukać plamę krwi zimną wodą, a następnie wyprać całe brudne ubranie przy pomocy detergentu Ariel. Możesz również najpierw nanieść na ubranie płynny odplamiacz Ariel Professional, a następnie przez dwie godziny moczyć je w wodzie zawierającej detergent. Na koniec upierz je w temperaturze podanej na metce.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie