Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Pięć sposobów na zorganizowanie fantastycznego przyjęcia świątecznego

Pięć sposobów na zorganizowanie fantastycznego przyjęcia świątecznego

0
Święta to czas obfitujący w wydarzenia... A także w przyjęcia! Jeżeli podjęłaś się przygotowania świątecznegjo imprezyprzyjęcia dla swoich przyjaciół, z pewnością czeka Cię mnóstwo pracy. Dzięki naszym wskazówkom urządzisz prawdziwą domową ucztęprzyjęcie, którąe Twoi znajomi będą wspominać przez lata!
Nadszedł ten czas: przyjęcia, wspólne kolacje, przygotowania... Święta to bardzo intensywny okres. Na domiar wszystkiego zdecydowałaś się wydać świąteczne przyjęciezorganizować świąteczną imprezę dla swoich przyjaciół. Dawno się nie widzieliście, więc chciałabyś im zaimponować. Ale przecież jest tyle rzeczy, o których trzeba pamiętać podczas bożonarodzeniowejświątecznych krzątaninyprzygotowań!
 
Mamy dla Ciebie kilka przydatnych wskazówek, dzięki którym zorganizowanie przygotowanie świątecznego przyjęcia stanie siębędzie łatwe i przyjemne, a Twoi goście będą się świetnie bawić!
 
1. Rozpocznij przygotowania jak najwcześniej
 
Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnego stresu −Warto zacząć przygotowania jak najszybciej zabierz się do pracywcześniej., aby uniknąć niepotrzebnego stresu. Dekoracje oraz nakrycie stołu możesz przygotować wieczorem, na dzień przed przyjęciem. Zaserwuj gościom przekąski, które mogą być przygotnaszykujowane z wyprzedzeniem, a napoje wstaw wcześniej do lodówki – kiedy przyjdąybędą goście, będą już chłodne.
 
Jeżeli planujesz podać potrawę, której jeszcze nigdy nie przygotowywałaś, w wolnej chwili zrób „próbę generalną” i spróbuj ugotować to danie. W – w ten sposób dobrze poznasz przepis.
 
2. Zmywaj naczynia na bieżąco
 
Nawet jeśli nie lubisz zmywaniać, nie pozwól, aby w Twoim zlewie zebrała się góra naczyń. Znacznie łatwiej jest zmywać je myć na bieżąco, niż mierzyć się później ze stertą brudnych garnków. Najlepiej byłoby gdybyś miała kogoś do pomocy – może mąż będzie chętny?
 
Jeśliżeli przygotowujesz potrawy o intensywnym aromaciezapachu (na przykład rybę lub curry) albo po całym domu rozchodzi się woń Waszych zwierzaków, pozbądź się niechcianych zapachów zanim przybędą pojawią się goście. Użyj odświeżacza Ambi Pur, który aby oczyścić i odświeżyć powietrze w całym domu. Ten produkt  – Ambi Pur sprawdzi się w każdej sytuacji, −  niezależnie od tego, czy będziesz chciałaesz pozbyć sięusunąć wyziewyzapachów z kuchni, czy nieprzyjemnąej wońni swoich czworonożnych przyjaciół. Zamiast maskować, Ambi Pur eliminuje nieprzyjemne zapachy dzięki specjalnej technologii OdorClear.
 
3. Postaw na prostotę
 
Przeznacz trochę miejsca na specjalny bar dla gości, gdzie będą mogli przygotowywać swoje własne drinki. To doskonała Niech to będzie dobra zabawa! Warto mieć w zanadrzu jakieś akcesoria do robienia koktajli, na przykład słomki i parasolki.
 
Najlepiej, jeśli rozmieścisz wszystkie potrawy na środku stołu.  Gdy już zasiądziecie do kolacji, biesiadnicygoście będą mogli jednocześnie prowadzić rozmowę i nakładać sobie porcje na talerz. Dzięki temu spędzisz mniej czasu w kuchni. Ciasto, przekąski oraz owoce możesz umieścić na specjalnych paterach – goście będąkażdy  mogli poczęstuje się sam nie sięgać, kiedy tylko najdzie goich ochota.
 
4. Przełam lody
 
Pozwól sobie na odrobinę szaleństwaluzu! Wręcz każdej zaproszonej osobie zabawne nakrycie głowy, aby nieco rozluźnić atmosferę. Podczas kolacji zaproponuj gościom, aby zamienili się miejscami po każdym daniu – w ten sposób będą mogli rozmawiać z różnymi osobami.
 
Chociaż Żyjemy w świecie postępującej technologii, miewamyjednak wielu z nas ma wciąż sentyment do „reliktów” przeszłości. Aparat polaroid dostarczy mnóstwoa świetnej zabawy, a zdjęcia wykonane takim staną się aparatem mogą być dla Twoich gości fajną pamiątką z przyjęcia. Odrobina zabawy wsprowadzi imprezowy nastrój, a wstydliwisprawi, że wszyscy się rozluźnią i zapomną o swojej nieśmiałości. Możesz również podzielić obowiązki między uczestników spotkaniagości: – niech jedna osoba pilnuje, aby kieliszki były zawsze pełne, a inna pomoże Ci w sprzątaniu stołu. Często goście na przyjęciach lubią czuć się potrzebni. Ponadto, to zawsze jedno zmartwienie mniej dla Ciebie!
 
5. Nadaj spotkaniuprzyjęciu mniej oficjalny charakter
 
Nastrój Atmosfera na przyjęciu zależy w dużej mierze od Ciebie! Bądź zrelaksowana i pogodna., Nnawet jeśli ciasto opadnie, a grillowane ziemniaki przypieką się trochę za mocno. Przygotuj playlistę ze swoją ulubioną muzyką oraz świątecznymi klasykami. W, włącz nastrojowe światła i przywitaj gości  na boso albolub w skarpetkach − po, aby czująli się komfortowo, a nie nie zaś jak na oficjalnym bankiecie. Twój dom, Twoje zasady.
 
Wiemy jak ważny jest dla Ciebie piękny zapach – specjalnie dobrane składniki odświeżaczy Ambi Pur zapewnią Ci najprzyjemniejsze doznania. Nasze wyjątkowe kompozycje zapachowe nie są szkodliwe – możesz oddychać pełną piersią., Pwiedząc, że produkty Ambi Pur są bezpieczne dla Twojej rodziny, zwierzaków i całego domu.
 
Frosted Pine czy Spiced Apple – jaki jest Twój ulubiony zapach Ambi Pur?
Wypróbuj nasz masaż twarzy i śpij spokojniej
 
Czy podobał Ci się ten artykuł?
Więcej świetnych artykułów znajdziesz w zakładce Zdrowie i nastrój.
Ten artykuł również może Cię zainteresować: Wypróbuj nasz masaż twarzy i śpij spokojniej
Przyłącz się do społeczności Victoria i otrzymuj wybrane artykuły, które mogą Cię zainteresować. Zarejestruj się.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie