Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Nowoczesne sprzątanie

Nowoczesne sprzątanie

0
Czy można posprzątać całe mieszkanie na błysk i nawet się nie zmęczyć? Jak najbardziej. Warto wiedzieć, jakie nowoczesne urządzenia mogą nam w tym pomóc.
Wśród nowości na rynku, które w dużym stopniu mogą nam pomóc w sprzątaniu i utrzymaniu mieszkania, znaleźć można mop parowy, odkurzacz do okien czy odkurzacz automatyczny. Przyjrzyjmy się, jak one działają i czy rzeczywiście warte są swojej ceny. Elektryczny mop parowy z powodzeniem zastąpić może klasyczny mop. Posiada on wiele zalet: nie trzeba stosować do niego detergentów, nie trzeba płukać lub wyciskać końcówki po użyciu, dodatkowo usuwa on o wiele więcej bakterii i zanieczyszczeń niż klasyczny mop (gorąca para zabija bakterie), a podłoga po czyszczeniu jest od razu sucha. Co więcej, mop parowy może być wykorzystany do czyszczenia tapicerki, jest odpowiedni do wszelkiego rodzaju powierzchni (np. do paneli podłogowych, ale najlepiej sprawdzi się w kuchni i w łazience). Warto jednak pamiętać, by sprzątać nim regularnie i nie dopuszczać do dużego zabrudzenia podłóg. Mop parowy to rozwiązanie ekologiczne, ponieważ nie trzeba używać do niego żadnych środków chemicznych.
Kolejną nowością na rynku produktów AGD jest odkurzacz do okien. Posiada on akumulator oraz jest wyposażony w czujnik wykrywania krawędzi i mechanizm ssący, który sprawia, że robot nie odklei się od mytego właśnie okna – robot ten naprawdę myje okna sam, a my w tym czasie możemy zająć się czym innym.
Na podobnej zasadzie działa odkurzacz automatyczny. Wyposażony w akumulator sam usuwa kurz i brud, a także może myć podłogę. Większość odkurzaczy tego typu wyposażona jest w mechanizm omijania przeszkód (np. krzeseł), potrafi również omijać schody. Odkurzacz automatyczny najlepiej sprawdzi się jednak na dużych powierzchniach bez dywanów, stołów i szaf. Niektóre modele są wyposażone w funkcje odkurzania dywanów. Na pewno warto zastanowić się nad zakupem tych sprzętów, z pewnością mogą ułatwić nam życie, choć cena niektórych modeli nie jest niska. Inwestycja ta może się jednak opłacić.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie