Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Nie pozwól, aby Twój dom zszedł na psy

Dla Ciebie od Ambi-Pur
nie-pozwol-aby-twoj-dom-zszedl-na-psy
0
Nasze wskazówki na utrzymanie czystego i przyjaznego dla zwierząt domu.

Kochasz swoje zwierzaki, ale masz dość bałaganu? Jest to bardzo częsty dylemat miłośników zwierząt - nie możesz żyć bez swoich puszystych przyjaciół, ale cały bałagan i charakterystyczny zapach, który unosi się w powietrzu doprowadzają Cię do szaleństwa. Nie jest to przyjazne otoczenie ani dla Ciebie, ani dla Twojej rodziny, czy gości, ale nie musisz się martwić – Ambi Pur pomoże Ci pozbyć się tych nieprzyjemnych zapachów i przywróci świeżość w Twoim domu. Dodatkowo, mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą Ci utrzymać czysty i przyjazny zwierzętom dom.

Używaj gumowej ściągaczki do czyszczenia kanapy
Kanapa pokryta sierścią to zdecydowanie jedna z wad posiadania zwierząt. Nie ma nic gorszego od stwierdzenia, że Twój ulubiony strój przypomina yeti, po tym jak po prostu usiadłaś na kanapie! Z pewnością sprawdzi się rolka do czyszczenia ubrań, ale to czego naprawdę potrzebujesz to gumowa ściągaczka - po prostu usuń z jej pomocą sierść i ciesz się czystą kanapą. Będziesz zdumiona jak szybko pozbędziesz się sierści.

Mopy elektrostatyczne zamiast odkurzaczy
Jeśli masz drewnianą podłogę, mop elektrostatyczny z pewnością będzie Twoim najlepszym przyjacielem. Odkurzacze bardzo często rozdmuchują sierść dookoła, a mop elektrostatyczny praktycznie przyciąga ją do siebie. Najpiękniejsze jest jednak to, że mop jest cichy i z pewnością nie przestraszy Twojego pupila, gdy zaczniesz sprzątać.

Umyj im łapy po każdym spacerze
Przestań udawać, że błotne ślady łap Twojego pupila to część aranżacji domu - i tak Twoi przyjaciele tego nie kupują. Następnym razem, gdy zabierzesz swojego zwierzaka na spacer, nie zapomnij zostawić przy drzwiach ręcznika i płytkiego pojemnika z wodą. Kiedy wrócicie ze spaceru, zanurz jego łapy w wodzie i osusz je ręcznikiem. Jest to naprawdę prosty sposób na utrzymanie czystości w domu szczególnie w deszczowym i mokrym sezonie.

Zwierzęcy zapachu odejdź na zawsze!
Bez względu na to jak czysto i nieskazitelnie wygląda Twój dom, zawsze pozostaje w nim ten nieprzyjemny zapach, który zwierzęta po sobie zostawiają. Jest na wszystkich kanapach i dywanach. Nikt nie przepada za zapachem sierści, więc wybierz odświeżacz do tkanin Ambi Pur i razem z nim pozbądź się nieprzyjemnych zapachów z kanap, poduszek, dywanów czy zasłon. Z kolei elektryczny odświeżacz powietrza Ambi Pur rozprawi się z zapachami w okolicach legowiska Twojego pupila. Ambi Pur eliminuje nieprzyjemne zapachy i wypełnia cały dom świeżym aromatem, abyś znowu mogła cieszyć się świeżością w Twoim domu!

Wersja aerozolu:
Nikt nie przepada za zapachem sierści, więc wybierz odświeżacz powietrza Ambi Pur i razem z nim pozbądź się nieprzyjemnych zapachów. Z kolei elektryczny odświeżacz powietrza Ambi Pur rozprawi się z zapachami w okolicach legowiska Twojego pupila. Olejki zapachowe zostały zaprojektowane, tak aby świeży zapach utrzymywał się nawet do 90* dni, abyś znowu mogła cieszyć się świeżością w Twoim domu!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie