Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Miłość do Twoich ubrań wygasa zbyt szybko?

Miłość do Twoich ubrań wygasa zbyt szybko?

0
Jeśli się nad tym zastanowić, nasz związek z ulubionymi częściami garderoby jest podobny do związku z nowym partnerem.

Wszyscy przez to kiedyś przechodziliśmy… Początek każdej relacji jest wyjątkowy. Może była to miłość od pierwszego wejrzenia. Przez pierwszych kilka miesięcy Twój wybranek wydaje się najlepszą rzeczą, jaka Cię kiedykolwiek spotkała. Ale z czasem entuzjazm i potężne fale pozytywnych emocji - tak intensywne na początku miłosnej fascynacji - zaczynają słabnąć. Konfrontacja z rzeczywistością prowadzi do tarć i napięć, po których czasem nie ma już drogi powrotu.

 

Podobnie dzieje się z nową, piękną częścią garderoby, która z czasem starzeje się i blaknie, co sprawia, że Twoje początkowe zauroczenie nią stopniowo wygasa.

Podczas każdego prania tarcie między bębnem pralki a ubraniem sprawia, że włókna tkaniny łamią się i strzępią. To właśnie pierwszy etap niszczenia się materiału. Ubrania zaczynają się mechacić i nieładnie wyglądać, a Ty czujesz, że Wasz miesiąc miodowy dobiega końca.

Niestety, to nie wszystko. Nasze ubrania z czasem blakną. Powierzchnia tkaniny staje się nierówna i odbija mniej światła, co sprawia, że kolory wydają się mniej intensywne. Twoje uczucia są wtedy wystawione na kolejną próbę. Zaczynasz coraz częściej zostawiać tę część garderoby w domu - jak chłopaka, którego zachowanie podczas spotkań towarzyskich wprawia Cię w zażenowanie.

 

Z czasem, pod wpływem nieprawidłowego nawilżania w trakcie prania, włókna tkanin oddalają się od siebie.

Następuje ich deformacja, a w rezultacie - utrata fasonu ubrania. A wtedy miłość od pierwszego wejrzenia staje się tylko odległym wspomnieniem. Po tych wszystkich przejściach czujesz, że Ty i Twoja niegdyś ulubiona część garderoby już nigdy nie możecie być razem.

 

Jak sprawić, aby początkowe zauroczenie przemieniło się w długotrwały związek? Poświęcając więcej uwagi temu, co kochasz, i dbając o to w odpowiedni sposób. Nie pozwól, by drobnostki przerodziły się w duże problemy i ofiaruj swoim ubraniom to, co najlepsze.

 

Chroń tę miłość od samego początku z pomocą Lenora. Jego wyjątkowa technologia Anti-Age3 chroni Twoje ubrania przed 3 oznakami starzenia się tkanin: mechaceniem się, blaknięciem kolorów i utratą fasonu. Niech Twoja miłość do ubrań trwa dłużej, a może nawet wiecznie!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie