Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Łatwiejszy sposób na pranie

Łatwiejszy sposób na pranie

0
Zaczynając nowy etap życia, mamy więcej spokoju oraz wolnych chwil na odpoczynek i relaks. Spędzanie czasu z bliskimi nigdy nie było tak ważne. Czas jest cenny i nie chcemy go marnować na przejmowanie się drobiazgami i codziennymi obowiązkami. Chcemy, by nasze prace domowe były wykonywane szybko i łatwo.
Aby pomóc Ci znaleźć więcej czasu dla siebie i swoich bliskich, przedstawiamy kapsułki do prania Ariel All in 1 PODS. Wygodny i kompaktowy środek piorący, który został stworzony specjalnie po to, by oszczędzić Ci kłopotów związanych z odmierzaniem właściwej ilości detergentu, usuwaniem plam, praniem wstępnym lub dopieraniem zabrudzeń po praniu zasadniczym.
Kapsułki do prania Ariel All in 1 PODS zostały zaprojektowane tak, by uwalniać składniki w optymalnym czasie w trakcie cyklu prania i skutecznie usuwać zabrudzenia oraz plamy nawet w niskich temperaturach. Dzięki temu możesz uzyskać nieskazitelne efekty prania, a jednocześnie oszczędzać na rachunkach za wodę i energię!

Wystarczy, że wrzucisz jedną kapsułkę do bębna pralki, włożysz zabrudzone rzeczy i ustawisz odpowiedni cykl prania, a Ariel zrobi za Ciebie całą resztę i to z doskonałym efektem nieskazitelnej czystości. Wreszcie możesz zapomnieć o kupowaniu wielu różnych środków piorących i nieporęcznych, ciężkich opakowaniach, które musisz jakoś przynieść do domu!
Kapsułkom do prania Ariel All in 1 PODS można zaufać.

- Wystarczy jedna mała kapsułka: Formuła All in 1 oznacza, że wystarczy tylko jedna kapsułka, aby dokładnie usunąć z ubrań wszelkie zabrudzenia i plamy na poziomie mikroskopijnym, jak również zapewnić tkaninom blask i doskonały wygląd na dłużej.
- Świeży zapach czystości: Kapsułki do prania Ariel All in 1 PODS nadają tkaninom trwały i świeży zapach czystości, który tak lubisz.
- Lekkie i łatwe do przechowywania: Dzięki wyjątkowo skoncentrowanej formule kapsułki do prania Ariel All in 1 PODS są lekkie i łatwe do przechowywania w porównaniu do innych środków piorących.
- Łatwe w użyciu bez konieczności odmierzania: Zawierają odpowiednią ilość składników piorących, co oznacza mniej pracy i stresu podczas prania. Zapomnij o dźwiganiu ciężkich opakowań, odmierzaniu właściwej ilości proszku czy porozlewanym płynie do prania. Możesz nam wierzyć – jedna kapsułka zawiera wystarczającą ilość składników piorących, aby Twoje pranie było idealnie czyste.
Nic się nie marnuje: tradycyjne środki piorące dozowane do szufladki pralki często osadzają się na jej ściankach lub trafiają prosto do rur odpływowych. Z kapsułkami Ariel All in 1 PODS nie masz tego problemu – po prostu wrzucasz kapsułkę na dno bębna pralki, układasz na niej zabrudzone rzeczy i ustawiasz odpowiedni cykl prania. Innowacyjna powłoka kapsułek do prania Ariel ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając specjalne formuły dokładnie wtedy, gdy jest to potrzebne.

Skoro możemy ułatwić sobie życie bez uszczerbku dla czystości i świeżości prania, dlaczego miałybyśmy tego nie zrobić?

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie