Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Jak zrobić stroik świąteczny?

DesktopImage
0
Święta Bożego Narodzenia nie mogą obejść się bez odpowiednich dekoracji. Wszyscy przecież uwielbiamy, gdy nasze miasta i miasteczka zamieniają się w bajkowe przestrzenie, na placach stają choinki, wystawy sklepowe nabierają czerwono-złocistych barw, a zwykłe na co dzień balkony domów rozświetlają kolorowe światełka. To nieodłączny element Świąt, który sprawia, że mocniej i pełniej czujemy atmosferę tego niezwykłego czasu. Aby świąteczny zapach wypełnił nasz dom, wykonajmy świąteczny stroik ze świerku!

Aby stworzyć swoją własną bożonarodzeniową ozdobę, będziemy potrzebować:

- słomiane lub wiklinowe koło, dostępne w kwiaciarniach lub wykonane samodzielnie (poprzez ciasne układanie gałązek słomy i mocne owijanie ich wytrzymałą żyłką)
- gałązki świerku
- 3 świece
- giętki drucik, najlepiej w kolorze ciemnozielonym
- ozdoby według upodobań - mogą być to np. złota lub czerwona wstążka, łańcuch choinkowy, niewielkie bombki, suszone kwiaty, szyszki, owoce - np. mandarynki lub pomarańcze

Niezbędny będzie także sekator do obcinania drucika oraz gałązek.

Wykonanie:

1. Gałązki drzewa iglastego układamy na kole w jednym kierunku i przytwierdzamy je za pomocą drucika, zaczynając od największych, tak aby znajdowały się one na spodzie.
2. W trzech miejscach przymocowujemy długie druciki, które posłużą do przymocowania świec.
3. Udekorowane gałązkami koło oplatamy cienkim łańcuchem choinkowym lub elegancką wstążką.
4. Świece umieszczamy w ustalonych miejscach i owijamy je przytwierdzonym wcześniej drucikiem.
5. Za pomocą żyłki lub grubej nici umieszczamy dodatkowe ozdoby. Musimy pamiętać o mocnym przytwierdzeniu ich do gałązek.
I gotowe! Samodzielnie przygotowany stroik będzie piękną dekoracją, która nie tylko wspaniale ozdobi świąteczny stół, ale także wypełni nasze mieszkanie świeżym zapachem lasu. Może stanowić również piękny prezent dla znajomych lub rodziny! Możesz też przyozdobić nim wejściowe drzwi, przymocowując do niego kolorową, mocną wstążkę oraz wyjmując świece.

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz