Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak uszyć pokrowiec na laptopa?

jak-uszyc-pokrowiec-na-laptopa
0
Uszyj praktyczną teczko-torbę, aby chronić swojego laptopa przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami.

Do uszycia pokrowca na laptopa potrzebne będą:

  •  odpowiedni, gruby materiał na pokrowiec
  •  odpowiednie kawałki skóry na klapy i pasek
  •  linijka
  •  ołówek krawiecki
  •  rzepy
  •  grube i mocne nici w kolorze pasującym do skóry
  •  maszyna do szycia
  •  spinacze do papieru
  •  karabińczyk, który będzie służył jako klamerka (do kupienia w sklepach sportowych)
  •  mocne napy z metalowym zestawem do nabijania

Uwaga: możesz uszyć pokrowiec na laptop każdej wielkości. Użyj mocnego materiału, który się nie rozciągnie, nie zdefasonuje i nie postrzępi na krawędziach.

Wykonanie:
Krok 1 – Rozłóż materiał na płaskiej powierzchni i postaw na środku laptop. Przyłóż linijkę i narysuj krzyż. Boczne sekcje krzyża to klapy pokrowca na laptopa, który uszyjesz. Upewnij się, że są wystarczającej długości i przykryją laptop całkowicie, a następnie wytnij krzyż. Górna klapa ma być 5 cm krótsza niż dolna. Zaokrąglij rogi.


Krok 1


Krok 2

Krok 2 – Utnij paski z rzepów tak, aby pasowały na szerokość górnej klapy i zaokrąglij końce. Przyszyj twardą stronę rzepa do wewnętrznej strony górnej klapy. Wytnij pasek skóry o szerokości ok. 5 cm tak, by pasował do tej samej klapy; zaokrąglij krawędzie. Przyłóż z jednej strony. Wytnij kawałek skóry o szerokości ok. 15 cm na dolną klapę i zaokrąglij rogi tak samo, jak wcześniej. Przyszyj miękką stronę rzepa na wierzch tej skóry tak, aby pasował do pierwszej części rzepa.

Krok 3 – Wytnij pasek skóry o szerokości 4 cm i odpowiednio długi, żeby opasał cały pokrowiec. Zanim przytniesz skórę przełóż pasek przez metalowy karabińczyk, aby mieć pewność, że zostało wystarczająco dużo miejsca na zszycie. Oba kawałki skóry zszyj szwem francuskim, aby zamocować karabińczyk i uformować klamrę.


Krok 3


Krok 4

Krok 4 – Rozłóż dolną klapę i sprawdź, czy rzepy się stykają kiedy torba jest zamknięta. Za pomocą spinaczy do papieru przyczep skórę do materiału na brzegach tak, żeby skóra się nie przesuwała.

Krok 5 – Na maszynie do szycia przyszyj skórzaną klapę wzdłuż wszystkich brzegów, używając mocnej nici. W trakcie szycia usuwaj spinacze do papieru. W taki sam sposób zszyj skórę stanowiącą zewnętrzną warstwę górnej klapy. Owiń pasek wokół torby i zaznacz pozycję paska z klamrą. Pasek może być przyszyty do tylnej strony pokrowca lub może wcale nie być przyszyty.


Krok 5


Krok 6

Krok 6 – Wytnij mały pasek skóry 8 x 2 cm, który będzie przechodził przez klamerkę. Z jednej strony pasek powinien być spiczasty. Przy użyciu młotka i zestawu do nabijania zamocuj napę. Jedna część napy musi przechodzić przez duży i mały pasek, przy prostym końcu. Upewnij się, że napa jest dobrze zamocowana. Przymocuj drugą część napy do spiczastego końca paseczka.

Chcesz podzielić się swoją opinią? Dodaj komentarz. Czy uważasz, że ten artykuł jest pomocny lub interesujący? Kliknij na ikonkę „lubię to“. Jeśli podoba Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim z innymi!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie