Mój kosz

Odnoszący sukcesy

Hourra

Wybierz swój adres wysyłki

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak usuwać trudne plamy – 11 sprawdzonych wskazówek

Jak usuwać trudne plamy – 11 sprawdzonych wskazówek

0
Lakier do paznokci, guma do żucia czy atrament mogą spowodować trudne do usunięcia plamy. Teraz dzięki naszemu kompleksowemu poradnikowi, możesz pozbyć się nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Wybierz rodzaj plamy, który chcesz usunąć, a Ariel zapewni Ci nieskazitelną czystość!
Nie martw się – trudne do usunięcia plamy muszą istnieć po to, aby Ariel mógł się z nimi skutecznie rozprawić.
Namocz wyjątkowo trudne do usunięcia plamy, przed włożeniem ubrań do pralki. Do wody dodaj jedną nakrętkę płynu do prania Ariel Mountain Spring. Po prostu nalej płyn do zakrętki, a następnie prosto na plamę i delikatnie potrzyj. Obejrzyj poniższy filmik, aby poznać dobry sposób na wstępne usuwanie plam!
Lepkie substancje – klej oraz lakier do paznokci

Nałóż odrobinę zmywacza do paznokci na poplamiony materiał (nie należy stosować zmywacza do paznokci na tkaninach syntetycznych, takich jak nylon i poliester), a następnie wypierz ubranie w płynie do prania Ariel Mountain Spring zgodnie z informacjami producenta umieszczonymi na metce.

1.    Krew
Potraktuj plamę lodowatą wodą, a następnie zastosuj płyn do prania Ariel Mountain Spring.

https://www.everydayme.pl/dom-i-ogrod/dom/irytujace-plamy-krew

2.    Rdza
Szczoteczką usuń możliwie jak największą ilość rdzy z ubrania. Plamy z rdzy spłucz zimną wodą. Następnie namaczaj ubranie przez 30 minut w wodzie z 3 łyżkami sody oczyszczonej. Wypierz ubranie w płynie do prania Ariel Mountain Spring, zgodnie z instrukcjami producenta umieszczonymi na opakowaniu i metce. Tkaniny szlachetne, takie jak wełna czy jedwab, najlepiej czyścić chemicznie.

https://www.everydayme.pl/dom-i-ogrod/dom/irytujace-plamy-rdza

3.    Tłuszcz
Zasypka dla dzieci raczej Ci nie pomoże, za to Ariel jak najbardziej!

https://www.everydayme.pl/dom-i-ogrod/dom/irytujace-plamy-tluszcz

4.    Tusz z długopisów i flamastrów

Od dawna istnieje przekonanie, że lakier do włosów jest idealny do usuwania plam z atramentu. Jednak najskuteczniejsze w usuwaniu plam z atramentu są kapsułki do prania Ariel. Środki piorące zastosowane w kapsułkach Ariel, zawierają enzymy bardzo skuteczne w usuwaniu plam z atramentu. Kapsułkę włóż na dno pustego bębna, a następnie włóż ubranie do pralki i wypierz je w najwyższej możliwej temperaturze, zgodnie z instrukcjami producenta umieszczonymi na opakowaniu i metce ubrania.

https://www.everydayme.pl/dom-i-ogrod/dom/irytujace-plamy-atrament

5.    Guma do żucia
Gumę do żucia można łatwiej usunąć z ubrania, kiedy stwardnieje, dlatego włóż pobrudzone ubranie do torebki foliowej, a następnie do zamrażarki. Możesz też przyłożyć do gumy kostki lodu. Namocz, a potem wypierz zabrudzone ubrania w płynie do prania Ariel Mountain Spring.

https://www.everydayme.pl/dom-i-ogrod/dom/irytujace-plamy-guma-do-zucia

6.    Makijaż
Nanieś płyn do prania Ariel bezpośrednio na plamę. Wrzuć zabrudzone ubranie do pralki i włóż dozownik z płynem do prania Ariel bezpośrednio do bębna pralki. Pierz przy użyciu środka piorącego, który zazwyczaj stosujesz zgodnie z instrukcją na opakowaniu i metce ubrania.

https://www.everydayme.pl/dom-i-ogrod/dom/irytujace-plamy-make-up

7.    Kawa
Namocz poplamione ubranie w wodzie z dodatkiem proszku do prania Ariel. Następnie umieść pranie w pralce i pierz przy użyciu proszku do prania Ariel zgodnie z instrukcją na opakowaniu i metce ubrania.

https://www.everydayme.pl/dom-i-ogrod/dom/irytujace-plamy-kawa

8.    Czerwone wino
Ostrożnie! Sól może uszkodzić ubrania! Lepiej namocz poplamione rzeczy w wodzie z dodatkiem proszku do prania Ariel. Następnie umieść pranie w pralce i pierz przy użyciu proszku do prania Ariel zgodnie z instrukcją na opakowaniu i metkach ubrań.

9.    Błoto
Spłucz błoto pod bieżącą, gorącą wodą, namaczaj przynamniej przez 2 godziny w ciepłej wodzie z dodatkiem proszku Ariel, po czym wypierz ubrania w proszku do prania Ariel Mountain Spring zgodnie z informacjami umieszczonymi przez producenta na opakowaniu i metkach ubrań. Szlachetne tkaniny najlepiej czyścić chemicznie.

10.    Plamy z benzyny
Benzyna zostawia uporczywe ślady na ubraniach i ich usunięcie może wymagać kilku prań, zanim całkowicie znikną. Poplamione ubranie namocz w wodzie z odrobiną płynu do prania Ariel Mountain Spring.

11.    Pasta do butów
Niezależne od koloru pasty do butów, namaczaj plamę przez około godzinę w wodzie z dodatkiem płynu do prania Ariel Mountain Spring. Następnie wypierz zabrudzone ubranie w płynie do prania Ariel Mountain Spring w możliwie najwyższej temperaturze wskazanej na metce.

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz

Zgoda na pliki cookie