Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jak szybko pozbyć się nieprzyjemnego zapachu dymu tytoniowego z domu

jak-szybko-pozbyc-sie-nieprzyjemnego-zapachu-dymu-tytoniowego-z-domu
0
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów bywa nie lada wyzwaniem. Czasem wydaje się to wręcz niemożliwe. Dotyczy to zwłaszcza uciążliwego zapachu dymu tytoniowego, który potrafi głęboko wniknąć w obicia kanap, dywany i zasłony. Na szczęście na rynku pojawiła się nowa kolekcja odświeżaczy Ambi Pur Anti-Tobacco. Dzięki niej nieprzyjemne i uporczywe zapachy przestaną być dla Ciebie problemem i odejdą w siną dal, raz na zawsze!

W Polsce, w ponad 20% gospodarstw domowych można znaleźć palaczy. Uporczywy zapach dymu tytoniowego i odpadków papierosowych stanowi poważny problem dla wszystkich domowników. Przyjemny zapach w domu jest niezwykle ważny, zwłaszcza jeśli chcemy zachować dobre samopoczucie i zrobić dobre wrażenie na odwiedzających. Dym tytoniowy może również wpływać na świeżość ubrań i kolory tkanin. Dom to azyl, w którym powinniśmy czuć się dobrze, a zapach tytoniu może nam to skutecznie utrudnić. Dlatego też, aby przywrócić harmonię i świeżość w domu, warto zastosować nowy elektryczny odświeżacz powietrza Ambi Pur 3volution Anti-Tobacco, który szybko i skutecznie eliminuje przykre zapachy dymu i papierosowych odpadków. Po prostu włącz go do kontaktu i po sprawie. To takie proste!

Czasem jednak każdy z nas – czy to osoba paląca, czy też niepaląca – potrzebuje NATYCHMIASTOWEGO powiewu świeżości. Może niespodziewany gość właśnie puka do drzwi, albo rodzina wpadła z nieoczekiwaną wizytą… Nikt nie chce, by nieprzyjemny zapach dymu tytoniowego przesłonił odwiedzającym cały nasz wysiłek włożony w sprzątanie. W takich sytuacjach potrzebny jest niezawodny sojusznik… Formuła nowego odświeżacza powietrza Ambi Pur Anti-Tobacco w zaledwie kilka sekund eliminuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży, przyjemny aromat w każdym pomieszczeniu. Cała kolekcja Ambi Pur Anti-Tobacco została stworzona przy użyciu technologii OdourClear. To właśnie dzięki niej odświeżacze Ambi Pur Anti-Tobacco są niezwykle skuteczne i w przeciwieństwie do innych produktów nie maskują, lecz naprawdę usuwają nieprzyjemne zapachy. 

Często palacze nie tylko palą w domu (ten problem mamy już rozwiązany), ale również w samochodach. Używanie odświeżaczy powietrza w aerozolach wewnątrz auta wydaje się niepraktycznym i dość niewygodnym rozwiązaniem, a samo wietrzenie wnętrza samochodu zazwyczaj nic nie daje. I na to mamy doskonały sposób. Wystarczy użyć odświeżacza samochodowego Ambi Pur Car Anti-Tobacco, który na bieżąco zwalcza nieprzyjemne zapachy. Bez względu na to czy jest to zapach dymu tytoniowego, czy też charakterystyczny zapach „wody kolońskiej de la pies” (chciał, nie chciał, nawet w deszczu musisz czasem zabrać swojego pupila na spacer) Ambi Pur z pewnością pozbędzie się ich na dobre.

Zatem, kiedy następnym razem postanowisz wypowiedzieć wojnę nieprzyjemnym zapachom, po prostu sięgnij po nową kolekcję Ambi Pur Anti-Tobacco i odetchnij świeżością. 
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie