Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

0

Jak się pozbyć przykrego zapachu w łazience?

Wszyscy wiemy, że nieprzyjemny zapach w łazience potrafi być naprawdę uciążliwy. Utrzymuje się długo i często powraca, niezależnie od tego, jak często sprzątasz. Niechętnie wchodzisz wtedy do środka, wstrzymujesz oddech, a wizyta gości napawa Cię obawą – co będzie, jeśli poczują? Na szczęście można temu zaradzić.

Przyczyny brzydkiego zapachu

Nieprzyjemny zapach może być spowodowany wadliwą kanalizacją, problemami z wentylacją lub po prostu codziennym użytkowaniem umywalki, wanny, prysznica czy toalety. Ta ostatnia odpowiada za najwięcej brzydkich zapachów. Po każdym spuszczeniu wody drobiny zapachowe unoszą się w powietrzu i osiadają na wszystkich powierzchniach. Dlatego zapach tak długo się utrzymuje. A kiedy otwierasz drzwi łazienki, przykra woń wydostaje się na zewnątrz i rozprzestrzenia po innych pomieszczeniach.

Wadliwa kanalizacja

Jeśli podejrzewasz, że za brzydki zapach odpowiada nieszczelna, źle wykonana kanalizacja (odpływ, syfon, rury) skonsultuj się z poleconym hydraulikiem. Kiedy znajdzie źródło problemów, zaproponuje wymianę zużytych lub wadliwych części czy też dokonanie w łazience odpowiednich poprawek. Może się jednak okazać, że przyczyną nieprzyjemnej woni jest nieprawidłowa wentylacja.

Problemy z wentylacją

Zgodnie z prawem budowlanym, każdego roku odwiedza cię kominiarz po to, by sprawdzić przewody kominowe. Przyczyna przykrej woni może zatem wyjść podczas rutynowej kontroli. Jeśli jednak nie chcesz czekać do planowej wizyty fachowca, zadzwoń do zakładu kominiarskiego i umów się na wcześniejsze spotkanie.

Zakamarki w łazience

Może się także zdarzyć, że za brzydki zapach odpowiadają trudno dostępne miejsca w łazience, które na co dzień niełatwo doczyścić, na przykład przestrzeń za toaletą lub pod wanną. No cóż, tutaj po prostu trzeba zakasać rękawy i poświęcić im odpowiednią ilość czasu. Nikt tego nie lubi, ale za to spektakularne efekty są wystarczającą nagrodą za włożony wysiłek.

Codzienne użytkowanie

A co zrobić, kiedy zarówno kanalizacja, jak i system wentylacji działają prawidłowo, wszystkie kąty są lśniąco czyste, a zapach pozostał? Wtedy najprawdopodobniej przyczyną problemów jest codzienne użytkowanie łazienkowych urządzeń. Po spuszczeniu wody zapachy unoszą się w powietrzu i osiadają nie tylko na podłodze i pobliskich sprzętach, ale także na miękkich powierzchniach, takich jak ręczniki, szlafroki czy zasłony prysznicowe. Kiedy więc już sprawdzisz i sprzątniesz łazienkę, warto pomyśleć o odpowiednim odświeżaczu powietrza.

Odświeżacz powietrza

Nie wybieraj przypadkowego produktu, poszukaj takiego, który został stworzony specjalnie do łazienek, takiego który nie maskuje, ale eliminuje zapachy. Wtedy zyskasz pewność, że będzie skuteczny w walce z powstającymi tam nieprzyjemnymi woniami. Ambi Pur Air Freshener to pierwszy nieelektryczny odświeżacz powietrza, który dzięki technologii OdourClearTM nie tylko usuwa brzydkie zapachy, lecz także zapobiega ich utrzymywaniu się na miękkich powierzchniach. Co więcej, działa przez 45 dni. Sprawdź także, w jakich wariatach zapachowych występuje wybrany przez Ciebie produkt. Ambi Pur Air Freshener proponuje kilka zapachów, wśród których znajdziesz taki, którego delikatna woń będzie Ci się podobać przez wiele tygodni. Brzydki zapach z łazienki? Nigdy więcej!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie