Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Jak pozbyć się uporczywych plam

Dla Ciebie od Ariel
DesktopImage
0
Lakier do paznokci, guma do żucia czy atrament mogą spowodować trudne do usunięcia plamy. Teraz dzięki naszemu kompleksowemu poradnikowi dotyczącemu sposobów na usuwanie plam, możesz pozbyć się nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Wybierz rodzaj plamy, który chcesz usunąć, a Ariel zapewni Ci nieskazitelną czystość!

Nie martw się – trudne do usunięcia plamy muszą istnieć po to, aby Ariel mógł się z nimi skutecznie rozprawić.

Wyjątkowo trudne do usunięcia plamy namocz przed włożeniem ubrań do pralki. Do wody dodaj jedną nakrętkę płynu do prania Ariel Mountain Spring. Po prostu nalej płyn do zakrętki, a następnie prosto na plamę i delikatnie potrzyj. Obejrzyj poniższy filmik, aby poznać dobry sposób na wstępne usuwanie plam!

Lepkie substancje – klej oraz lakier do paznokci

Nałóż odrobinę zmywacza do paznokci na poplamiony materiał (nie należy stosować zmywacza do paznokci na tkaninach syntetycznych, takich jak nylon i poliester), a następnie wypierz ubrania w płynie do prania Ariel Mountain Spring zgodnie z informacjami producenta umieszczonymi na metce.

Krew

Spierz plamy z krwi przy pomocy płynu do prania Ariel pod zimną, bieżącą wodą, a następnie wypierz ubranie w 30 stopniach, ponownie używając płynu do prania Ariel Mountain Spring, tak aby skutecznie usunąć plamy z krwi.

Rdza

Szczoteczką usuń możliwie jak największą ilość rdzy z ubrania. Plamy z rdzy spłucz zimną wodą przed namaczaniem ubrań przez 30 minut w wodzie z 3 łyżkami proszku do pieczenia. Następnie wypierz ubranie w płynie do prania Ariel Mountain Spring, zgodnie z instrukcjami producenta umieszczonymi na metce. Tkaniny szlachetne, takie jak wełna czy jedwab, najlepiej czyścić chemicznie.

Stearyna

Oderwij możliwie jak największą ilość wosku z powierzchni tkaniny, a następnie włóż ubranie pomiędzy dwa arkusze bibuły lub papierowego ręcznika. Do arkusza papieru przyłóż ciepłe żelazko, po czym wypierz ubranie zgodnie z informacjami producenta umieszczonymi na metce używając kapsułek do prania Ariel 3 w 1.

Plamy z benzyny

Benzyna zostawia uporczywe ślady na ubraniach i ich usunięcie może wymagać kilku prań, zanim całkowicie znikną. Poplamione ubranie namocz w wodzie z odrobiną płynu do prania Ariel Mountain Spring.

Pasta do butów

Niezależne od koloru pasty do butów, namaczaj plamę przez ok. godzinę w wodzie z odrobiną płynu do prania Ariel Mountain Spring. Następnie wypierz zabrudzone ubranie w płynie do prania Ariel Mountain Spring w możliwie najwyższej temperaturze wskazanej na metce przez producenta ubrania.

Guma do żucia

Gumę do żucia można łatwiej usunąć z ubrania, kiedy stwardnieje, dlatego włóż pobrudzone ubranie do torebki foliowej, a następnie do zamrażarki. Możesz też przyłożyć do gumy kostki lodu. Namocz, a potem wypierz zabrudzone ubrania w płynie do prania Ariel Mountain Spring

Błoto

Spłucz błoto pod bieżącą, gorącą wodą, namaczaj przynamniej przez 2 godziny w ciepłej wodzie oraz proszku Ariel, po czym wypierz ubrania w proszku do prania Ariel Mountain Spring zgodnie z informacjami umieszczonymi przez producenta na metce. Szlachetne tkaniny najlepiej czyścić chemicznie.

Tusz z długopisów i flamastrów

Od dawna istnieje przekonanie, że lakier do włosów jest idealny do usuwania plam z atramentu. Jednak najskuteczniejsze w usuwaniu plam z atramentu są kapsułki do prania Ariel. Środki piorące zastosowane w kapsułkach Ariel, zawierają enzymy bardzo skuteczne w usuwaniu plam z atramentu. Kapsułkę włóż na dno pustego bębna, a następnie włóż ubrania do pralki i wypierz je w najwyższej możliwej temperaturze, zgodnie z informacjami umieszczonymi na metce przez producenta odzieży.

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz