Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Jak pozbyć się moli?

DesktopImage
0
Co zrobić, jeśli nie znosisz zapachu preparatów na mole, a one właśnie wygryzły dziurę w Twojej ulubionej marynarce? Uspokój się i nie popadaj w desperację, gdyż istnieją inne środki, którymi można zastąpić preparaty na mole. Rosną na polach lub na drzewach, są łatwo dostępne, a do tego ładnie pachną.

Najczęściej stosowanym, naturalnym sposobem na pozbycie się moli jest lawenda. Jej zapach odstraszy mole od ulubionych ubrań z wełny i futra. Jedna lub dwie saszetki z lawendą wystarczą, aby z małej szafy pozbyć się moli raz na zawsze.

Jeśli nie masz pod ręką suszonej lawendy, by pozbyć się moli zastosuj mydło lawendowe. Wystarczy otworzyć opakowanie i włożyć je do szafy. Mydło wytwarza tak samo silny zapach jak suszona lawenda, a jego zapach jest dużo przyjemniejszy niż zapach preparatów na mole!

Jak jeszcze inaczej można pozbyć się moli? Skutecznym sposobem zwalczania tych niszczycielskich owadów jest zastosowanie skórki pomarańczy. Mole nie cierpią zapachu jasnych owoców cytrusowych. Dlatego po spożyciu owocu nie wyrzucaj skórki. Wysusz ją i włóż do lnianych woreczków. Jeśli nie masz lnianych woreczków, wystarczy zwykła tkanina. Tym prostym sposobem pozbędziesz się moli łatwo i szybko. Możesz również rozłożyć skórkę z pomarańczy w całym domu w przypadkowych miejscach. Skórka z pomarańczy poza molami odstraszy również koty, jeśli mają zwyczaj wchodzić do szafy. Nie każdy lubi takie zachowanie domowego zwierzaka, dlatego skórka z pomarańczy pozwoli rozwiązać dwa problemy na raz.

Czy Ty również nie znosisz zapachu preparatów na mole i zwalczasz je naturalnymi sposobami?

 Podziel się z nami swoimi sposobami na mole, klikając „Napisz artykuł".

Jak przechowywać ubrania w szafie?
Pranie nowych ubrań
Domowe SPA

Czy używałaś kiedyś zawieszek przeciw molom o zapachu lawendy albo pomarańczy? Podziel się swoimi spostrzeżeniami! Czy uważasz, że ten artykuł jest pomocny lub interesujący? Kliknij na ikonkę „lubię to”. Jeśli podoba Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim z innymi!

0
cfb58ac68cf84f888d23a30f872e8525
Kapsułki do prania Ariel 3 w 1

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz