Wizyta z noclegiem, która na długo zostanie w pamięci gości

Wizyta z noclegiem, która na długo zostanie w pamięci gości

Zapraszanie gości do domu to nie tylko zapewnienie im wygodnego miejsca do spania, jeśli chcesz, żeby zapamiętali pobyt w Twoim domu.


Musisz sprawić, żeby poczuli się jak u siebie. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, jak tego dokonać, jednak przygotuj się na to, że Twoi goście zechcą zostać na dłużej... szczególnie jeśli Lenor będzie drugim gospodarzem.

Lenor 3in1 Pearls Kapsułki do prania Vibrant Flower Bouquet, 14 prań
Lenor 3in1 Pearls Kapsułki do prania Vibrant Flower Bouquet, 14 prań
(3)

Lenor 3in1 Pearls Kapsułki do prania Vibrant Flower Bouquet, 14 prań

Odkryj teraz!

Oszczędność dekoracji
Komfort, przestrzeń i zapachy są bardziej kojące w nowym miejscu niż nieznane „graty” (to co dla Ciebie jest cenne może być rupieciem dla innych). Włóż pojedynczy kwiat do prostego wazonu, postaw ładny zegar i kilka książek lub przygotuj muzykę zgodną z upodobaniem gości. Rozstaw kilka ładnie pachnących świec i upewnij się, że wszystko jest świeżo wyprane i pachnie długotrwale świeżym zapachem Lenora. Pamiętaj również, aby w pokoju dla gości zostawić wodę mineralną i kilka rodzajów przekąsek.

Pokój, szafy i szuflady
Dobrze przemyśl wybór pokoju dla gości i upewnij się, że w szafie i w szufladach jest odpowiednia ilość wolnego miejsca. Zaopatrz szafy w wieszaki i zadbaj by w pokoju było wysokie lustro. Biurko zawsze dobrze wygląda, gdy leżą na nim kartki papieru i coś do pisania.

Odpowiednie poduszki i pościel
Wybierz bawełnianą lub lnianą wyprasowaną pościel. Zapewnij cieńsze i grubsze koce. Dzięki Lenorowi możesz nadać pościeli kojący i długotrwały zapach. Uważaj, Twoi goście mogą spóźnić się na śniadanie, gdyż nie będą chcieli opuścić tak pięknie pachnącego łóżka.

Ociepl atmosferę
Podczas zimniejszych miesięcy pomyśl o zapasowych kocach dla gości, dzięki Lenorowi będą one miękkie i wspaniale pachnące.

Łazienka
Jeśli łazienka jest wspólna, zrób trochę miejsca na kosmetyki gości oraz zapewnij czyste i cudownie pachnące miękkie, bawełniane ręczniki. Tutaj także Lenor wniesie trochę magii łącząc luksus z przytulnością i ciepłem.
Czy wiesz, dlaczego pomoc Lenora jest tak ważna? Za każdym razem gdy Twoi goście poczują ten lub zbliżony przyjemny zapach, nawet po wielu latach przypomną sobie o wspaniałych chwilach spędzonych w Twoim domu. Twoja gościnność będzie radosnym wspomnieniem, które zostanie w ich sercach na zawsze.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

wystarczy tak mało a efekt jest bardzo duży! Uwielbiam gości, zwłaszcza tych z dalekich krajów. Zawsze wnoszą mnóstwo pozytywnej energii i impulsów do zmian w naszym życiu!

  • Zgłoś

LEW370

Zgłoszone

Jestem zwolenniczką Lenora konkretnie niebieskiego, jego zapach i miękkość przywołuje u mnie przyjemne chwile, które towarzyszą mi od wielu lat

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej