Wiosenne dekoracje domu - jadalnia

Wiosenne dekoracje domu - jadalnia

Świetnym sposobem na poprawę nastroju jest wniesienie powiewu wiosennego powietrza do kuchni i jadalni za pomocą prostych elementów dekoracyjnych.


Użyj wyobraźni, a wiosna zawita do Twojego domu wcześniej niż zwykle.

Świetnym sposobem na poprawę nastroju jest wniesienie powiewu wiosennego powietrza do kuchni i jadalni za pomocą prostych elementów dekoracyjnych. Użyj wyobraźni, a wiosna zawita do Twojego domu wcześniej niż zwykle.

Żywe kolory górą!
Najprostszym i najtańszym sposobem na stworzenie słonecznej, wiosennej aury w domu, kiedy pogoda na zewnątrz wciąż nie rozpieszcza, jest zmiana zasłon. Najlepiej wybierz zasłony w żywszych kolorach, np. pomarańczowe, czerwone, różowe; jednokolorowe, w paski, w kwiatki – mają wywołać pozytywne emocje. Stół nakryj obrusem w żywych kolorach, a wszystkie nudne białe serwetki wymień na kolorowe, pozytywnie nastrajające i kojarzące się z wiosną, np. ze wzorem w kwiaty lub owoce. Ozdoby te nie wymagają dużego nakładu środków, a rewelacyjnie spiszą się jako element wiosennych dekoracji domu.
Do jadalni wprowadź akcenty zieleni – koloru wiosennej trawy. Powszechnie uważa się, że barwa ta ma niezwykle pozytywny wpływ na psychikę człowieka i jest w stanie poprawić samopoczucie.


Ambi Pur Refresher
Ambi Pur Refresher

Usuń nieprzyjemne zapachy z tkanin bez prania

Odkryj teraz!

Martwa natura we wnętrzu
Gdzie tylko możesz, postaw kolorowe wazy i półmiski pełne owoców. Oczywiście z wyjątkiem przestrzeni roboczej w kuchni. Zestaw ze sobą pomarańczowe i żółte cytrusy, takie jak cytryny, pomarańcze, mandarynki i grejpfruty, a także zielone i czerwone jabłka, ananasy lub kiście winogron, soczyste owoce persymony i banany, albo różnokolorowe gatunki śliwek. Półmiski z owocami stanowić będą nie tylko świetną dekorację każdej jadalni czy kuchni, lecz także okażą się całkiem pożyteczne – za każdym razem, gdy będziesz obok nich przechodzić, będziesz mogła skubnąć trochę pyszności, a tym samym uzupełnić niedobór witamin po zimie. W ten sam sposób możesz również wykorzystać do dekoracji warzywa, lecz w odróżnieniu od cytrusów warzywa dość szybko się psują w pokojowej temperaturze. Zawsze jednak możesz wypełnić niewielkie kosze bakłażanami, gdzieniegdzie postawić słoneczne dynie, lub powiesić na ścianach warkocze z czerwonej cebuli. Taki wiosenny wystrój w magiczny sposób odmieni Twój dom.Wiosna w butelce
Dekoracyjne butelki wypełnione kawałkami warzyw, ziołami i owocami stają się coraz popularniejszym dekoracyjnym dodatkiem w jadalni. Można je kupić gotowe lub przygotować własnoręcznie. Spełniają funkcję dekoracyjną, lecz zawsze można je po prostu zjeść. Przyozdób swoją kuchnię samodzielnie przygotowanymi butelkami z oliwą i ziołami (unikaj wystawiania ich na działanie promieni słonecznych) lub po prostu postaw na parapetach i półkach słoje wypełnione świeżymi nowalijkami.


Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

I bazie!!!Sa nieodlaczna częścią wiosny!Zawsze gdzies ram w kąciku stać musza ��

  • Zgłoś

Żywe kolory są super:) Wprowadzają nowe życie w domu:)

  • Zgłoś

Wiosna to cudowny okres! Dla mnie najpiekniejsza pora roku! Po szarej zimie, gdzie nie było słońca, zywe kolory to podstawa w dekoracji mieszkania. Super pomysł,aby owoce stały się też dodatkiem, który sprawia,że nasze mieszkanie odzyje;)

  • Zgłoś

Kocham wiosnę. Bukiet świeżych tulipanów od razu mi ja przypomina. Po zimie zawsze ma się ochotę na żywe kolory, to podstawa jak dla mnie:)

  • Zgłoś

wiosenne ozdoby mogą być ze wszystkiego co kojarzy się z wiosną -ja zaczynam dekoracje od porządków wiosennych -bo czysty i pachnący dom to podstawa. Kupiłam w tym roku piękne maleńkie kwiaty w kolorach różu i białe wsadziałam do ozdobnych skrzyneczek na balkonik i w domu też.zrobiłam filcowe króliczki które też są fajną dekoracją wiosenną a córcia robi pisanki -każda ozdoba która spowoduje ze na chwile popatrzymy-zatrzymamy się i uśmiechniemy to jest TO.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej