Trudne plamy

Trudne plamy

Nie martw się, Trudne plamy istnieją tylko po to, by Ariel mógł się ich pozbyć


Dlatego pozbądź się ich z pomocą Ariela.

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(254)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

Kleje, w tym klej i lakier do paznokci

Wystarczy nanieść odrobinę zmywacza do paznokci na zabrudzony kawałek materiału (z wyjątkiem tkanin syntetycznych, takich jak nylon czy poliester), a następnie wyprać wodą z odpowiednim detergentem Ariel.

Tusz (także z piór kulkowych)

Na noc zostaw swoje pranie w zimnej wodzie z odrobiną płynnego odplamiacza Ariel Professional. Na starsze plamy powinnaś nanieść odrobinę zmywacza do paznokci (pamiętaj, by nie robić tego, jeśli Twoje ubranie jest wykonane z tkaniny syntetycznej). Następnie włóż wszystko do pralki, dodaj Ariel Professional i pierz w temperaturze podanej na metce.

Jak usunąć plamy rdzy lub grzybów

Zwykłe tkaniny posyp solą i wyciśnij na nie sok z cytryny, a następnie pozostaw na noc przed zwykłym praniem. Do cięższych plam użyj odrdzewiacza, a następnie wypierz detergentem Ariel jak zwykle zgodnie z etykietą pielęgnacji tkanin. Grzyb i rdza są trudne do usunięcia z delikatnych tkanin (np. wełny i jedwabiu) i najlepiej zastosować do nich czyszczenie na sucho.

Wymiociny

Aby pozbyć się wymiocin, usuń ich jak najwięcej pod zimną, bieżącą wodą. Następnie zamocz brudne ubranie w wodzie zawierającej płynny detergent Ariel lub nanieś płynny odplamiacz Ariel Professional. Następnie upierz wszystko w pralce w temperaturze podanej na metce.

Jak pozbyć się plam z wosku

To wyjątkowo uciążliwa plama, jednak z Arielem i ona jest możliwa do usunięcia. Na początek usuń wszelki wosk z powierzchni tkaniny ręcznikiem kuchennym. Następnie użyj rozgrzanego żelazka na odwrocie tkaniny. Na koniec wypierz wszystko w temperaturze podanej na metce w wodzie z detergentem Ariel.

Wazelina

Wazelina pozostawia na ubraniu paskudne plamy. Na szczęście usunięcie jej nie jest takie trudne! Na początek w brudnym miejscu zastosuj płynny odplamiacz Ariel Professional, a następnie wypierz całe ubranie w temperaturze podanej na metce.

Pasta do butów

Niezależnie od koloru, najpierw nanieś na plamę płynny odplamiacz Ariel Professional i powieś ubranie na godzinę. Następnie wypierz je w wodzie z detergentem Ariel - ustaw temperaturę na taką samą, jak podana na metce. Nie zapomnij dodać odplamiacza!

Guma do żucia

Gumę do żucia najlepiej usunąć, kiedy już jest twarda - włóż do worka ubranie, do której się ona przylepiła, a worek do zamrażarki. Wyciągnij po godzinie - powinnaś już ją łatwo zerwać. Następnie nanieś na ślady po gumie do żucia odplamiacz Ariel i jak zwykle wypierz detergentem w temperaturze podanej na metce.

Krew

Powinnaś jak najszybciej przepłukać plamę krwi zimną wodą, a następnie wyprać całe brudne ubranie przy pomocy detergentu Ariel. Albo najpierw nanieś na ubranie płynny odplamiacz Ariel Professional, a następnie zamocz pranie w wodzie zawierającej detergent Ariel na dwie godziny. Po tym upierz je w pralce, w temperaturze podanej na metce.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Porady przydatne a jak usunąć plamy z mazaków?

  • Zgłoś
Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej