Trendy w projektowaniu

Trendy w projektowaniu

Co nowego piszczy w trendach wnętrzarskich na 2016 rok? Zarówno spekulacjom, jak i całkiem autentycznym przemianom i zjawiskom w modzie wnętrzarskiej nie ma końca, dlatego rozwiewamy wszelkie wątpliwości –jakie trendy dominować będą we wnętrzach, wzorach i kolorach w 2016 roku! Bądź na czasie i zaplanuj remont zgodnie z najnowszymi trendami!


Chociaż dobre wnętrze to takie, w którym my i nasi najbliżsi czują się najlepiej, to jednak kilka uniwersalnych trendów wnętrzarskich zawsze warto mieć przygotowanych w zanadrzu. Mody się zmieniają, styl pozostaje, dlatego wszelkie modowe nowinki (w tym także wnętrzarskie) trzeba zawsze przefiltrować przez nasz wewnętrzny głos aranżacyjny. Nie w każdym kolorze „do twarzy” naszemu wnętrzu, nie w każdym trendzie czuć się będziemy komfortowo. Dlatego mądrze korzystajmy ze wszystkich nowinek i prognoz wnętrzarskich na rok 2016 i wybierzmy z tej bogatej palety inspiracji to, co najlepsze dla nas i naszego wnętrza.

Kolory ścian w 2016 roku: głębia koloru!
Prognozy dotyczące najmodniejszych kolorów ścian w 2015 roku oscylują wokół głębokich, intensywnych odcieni - od purpury po głębię antracytu. Warto inspirować się kolorami, które okrzyknięto kolorem 2016, niemniej jeśli nie jesteśmy przekonani do nich, wystarczy sięgnąć po głębsze i bardziej nasycone odcienie kolorów przez nas ulubionych. Jeśli nie odpowiada nam tak modny we wnętrzach w tym roku kolor intensywnej, miedzianej wariacji purpury w odcieniu Marsali, wybierzmy pochodne koloru szmaragdowego czy turkusowego. Głębia, głębia i jeszcze raz głębia koloru! Oto kolorystyczna zasada nr 1 w roku 2016!

Trendy wnętrzarskie: kontrastowy detal!
Dotychczas „miłościwie panujące” wnętrza inspirowane minimalizmem, przechodzące przez fazę fascynacji designem lat ’50 i ’60, wkraczają w kolejny etap – jaskrawego kontrastu w detalach. Modne wnętrza w roku 2016 to nadal te urządzone rozważnie, minimalistycznie, bez zbędnego przepychu, jednak zdecydowanie intrygujące detalem. Jaskrawy detal w pojedynczych elementach mebli? Jedna połać zasłony w kolorze fuksji? Miej baczenie na detal w kolorze - to trend wnętrzarski.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Dekoracje wnętrz: tapety na tapecie!
Tapeta utrzymuje swoją silną pozycję w dekoracjach ścian, którą zajmowała już w roku ubiegłym. Zmienia się tylko jej wzorniczy charakter – od subtelnych i łagodnych dotąd motywów floralnych tapety w 2016 roku przechodzą w roślinną gigantomanię! Przeskalowane motywy roślin i listowia zdają się zagarniać wnętrze dekorowane tapetą. Gorące trendy wnętrzarskie - motywy zielonych liści rodem z amazońskiej dżungli w roku 2016 to prawdziwy hit! Alternatywą będą równie tapety w modne silne motywy graficzne.

Trendy wnętrzarskie: technologia i tradycja
W ciągłej pogoni za informacją nasze wnętrza nie nadążały z adaptacją wciąż nowej „koniecznej” technologii. W trendach wnętrzarskich technologia ustępuje miejsca celebracji czasu z rodziną i miejsca głównie dla niej. Tego się trzymajmy w 2016 roku!

Metamorfoza domu z taśmą maskującą
Zobacz jak łatwo za pomocą taśmy maskującej możesz odmienić pomalowany na jasny kolor pokój.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Fajnie fajnie.. Malowanie muszę zrobić..

  • Zgłoś

super artykuł na wiosnę planuję remont więc przeczytałam Z ciekawością

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

kupując - pomagasz

ufundować nowe ubrania dla dzieci z domów diecka.

Towarzystwo Nasz Dam

Jak mogę dołączyć do akcji?

Pomaganie innym nigdy nie było łatwiejsze! Kupując środek piorący,
trzeba tylko sięgnąć po specjalne opakowanie Vizir.
Dzięki temu, dzieci z polskich
domów dziecka zyskają nowe ubrania. Przekonaj się, jak w czterech prostych krokach
ubrania trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Kup oznaczone
produkty Vizir
Kup oznaczone produkty Vizir
Kupując, sponsorujesz
bony do sklepów
odzieżowych dla dzieci
z domów dziecka.
Kupując a sponsorujesz
Dzieci z domów dziecka
otrzymają bony
na zakup ubrań...
Dzieci z domów dziecka otrzymają bony na zakup ubrań...
...i zyskają szansę
na wybór i zakup
nowych ubrań
...i zyskają szansę na wybór i zakup nowych ubrań

Informacje o bonach

Każdemu dziecku wybranemu przez Towarzystwo Nasz Dom,
przekażemy bon o wartości 200 zł na zakup ubrań (w jednej z największych
sieci sklepów w Polsce). Dzieci będą miały okazję wybrać się do sklepów
i samodzielnie kupić wymarzone ubrania.