Tajemnicze plamy? Czyszczenie wstępne może przyjść Ci z pomocą!

Tajemnicze plamy? Czyszczenie wstępne może przyjść Ci z pomocą!

Jeżeli nie wiesz czym poplamiłaś/poplamiłeś swoje ubranie.


Czy wiesz, że 65% kobiet* pozbyłoby się swoich ulubionych ubrań z powodu plam? Na szczęście istnieją proste sposoby, dzięki którym pozbędziesz się plam ze swoich ubrań i zapewnisz im świeży wygląd na dłużej! Pocieranie lub namaczanie może pomóc przywrócić drugie życie Twoim ulubionym ubraniom - usuń plamy z koszuli lub dziecięcego kocyka - i przywróć im dawne dni świetności.

1. Pocieranie plam

Jeżeli na swoim praniu znajdziesz tajemnicze plamy, najlepiej potrzyj plamy przed praniem przy użyciu specjalnej nakrętki. Ariel płyn do prania posiada unikalną nakrętkę, która pomaga delikatnie usunąć plamy zanim ubrania włożysz do pralki - dlatego też, nie musisz już używać dodatkowych produktów. Płyn nalej do nakrętki, a następnie na plamę, równomiernie rozprowadź i delikatnie wetrzyj we włókna tkaniny. Listki nakrętki są bezlitosne dla plam, ale nie niszczą delikatnych tkanin.

Jak delikatnie usuwać plamy z ubrań.

2. Namaczanie

Kiedy zanurzasz tkaniny w wodzie z dodatkiem detergentu, aktywujesz wszystkie nowoczesne składniki (optyczne rozjaśniacze, specjalne enzymy usuwające plamy oraz środki powierzchniowo czynne), które usuwają plamy. Do namaczania możesz wykorzystać umywalkę, wannę lub bęben pralki z odpowiednią ilością wody, która pozwoli Ci zamoczyć ubrania w wodzie z możliwie najwyższą temperaturą, zgodnie z zaleceniami producenta odzieży umieszczonymi na metce. Jeżeli nie wiesz skąd wzięły się plamy na Twoich ubraniach, zacznij od namoczenia ich w zimnej wodzie, a gdy to nie pomaga, dolej ciepłą wodę. Dodaj miarkę płynu do prania Ariel. Starannie mieszaj detergent z wodą, do momentu aż się rozpuści. Następnie włóż swoje ubrania. Namaczaj przez 30 minut, a potem po prostu je wypierz. (Zawsze sprawdzaj oznaczenia dotyczące pielęgnacji ubrań umieszczone na metce przez ich producenta.)

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(252)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!
3. Wlej odpowiednią ilość płynu do bębna pralki!

Jeżeli używasz płynu do prania z pewnością zawsze zastanawiasz się, gdzie go wlać? Nie tylko Ty masz takie wątpliwości! Większość z nas nie wie, że wlewanie płynu do dozownika w pralce może spowodować częściową utratę detergentu - dlatego też, nalanie płynu bezpośrednio do bębna pralki zdziała cuda! Po prostu napełnij nakrętkę odpowiednią ilością płynu zgodnie z informacjami dotyczącymi właściwego dozowania zamieszczonymi na butelce, a następnie nakrętkę włóż do bębna i ustaw ją po środku. Na koniec, jak zwykle wybierz odpowiedni program do prania.

Wykorzystaj proste wskazówki, dzięki którym należycie zadbasz o swoje ubrania. Zobacz nasz filmik video, aby krok po kroku nauczyć się, jak to zrobić to najlepiej!

Informacje dotyczące konsumentów zostały zgromadzone dzięki badaniom przeprowadzonym on-line na reprezentatywnej próbie 500 osób w każdym z następujących krajów: na Węgrzech, w Rumunii, Czechach, Turcji, Rosji, Bułgarii oraz Serbii. Badanie zostało zlecone przez dział P&G Fabric Care dla marki Ariel, a przeprowadzone przez KAGRA`s Toluna w okresie od 11-18 czerwca 2016

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Właśnie dostałam nakrętkę, niestety nie taką ze szczoteczką, ale też na pewno się przyda. A szkoda, bo byłam bardzo ciekawa, czy szczoteczka rzeczywiście poradzi sobie z plamami nie niszcząc przy tym materiału.

  • Zgłoś

Piękny zapach a w dodatku pranie jest czyste

  • Zgłoś
Sylwia

Sylwia

Zgłoszone

Super płyn jestem zadowolona

  • Zgłoś

Odkąd spróbowałam płynu Ariel na ubraniach moich dzieci niepozostaja niedoprane plamy.... Jestem zachwycona

  • Zgłoś

oj już tyle czasu czekam na dozownik i do dnia dzisiejszego gi nie mam minęło ok. 3 miesiące

  • Zgłoś