Strategia marketingowa w procesie prania

Strategia marketingowa w procesie prania

Mała (pięcioletnia) dziewczynka wyciąga rzeczy z szafy.


Maszeruje przez duży pokój niosąc swoje białe ubrania i kieruje się w stronę łazienki. Zmierza prosto do pralki i delikatnym, ale zdecydowanym ruchem wrzuca do niej wszystkie śnieżnobiałe, wyprasowane i czyste ubrania, jedno po drugim.

Rodzina przygląda się temu ze skupieniem. Czy ona naprawdę chce wyprać ubrania? Być może moje wieczne skargi wpłynęły przynajmniej na nią, gdyż ciągle proszę rodzinę o odkładanie ubrań – czystych do szafy, a pozostałych do kosza na bieliznę… Ona być może spełniła tę prośbę aż nadto.

- Siostrzyczko, co ty właściwie robisz? – pyta brat z lekkim zaniepokojeniem.

Dziewczynka zatrzymuje się, łapie pod boki i zaczyna tłumaczyć o co chodzi (według jej brata warto posłuchać, gdyż będzie to poważne przemówienie).

– Nie podobają mi się moje sukienki. Chcę, żeby były różowe. Kasia z mojej grupy ma same różowe ubrania, a ja nie mam ani jednego. Kasia powiedziała, że jej mama jest najlepsza na świecie i że mają pralkę, która potrafi czarować. Białe ubrania przemieniają się w niej w różowe. Myślę, że nasza pralka też jest zaczarowana, więc włożę do niej moje sukienki, wypowiem magiczne słowa – a znam ich wiele – i wtedy moje ubrania staną się różowe. Ale Kasia powiedziała, że to działa tylko w przypadku białych sukienek.

plyn-do-prania-ariel-baby
Płyn do prania Ariel Baby
(204)

Przygotuj przytulne gniazdko na przyjęcie maluszka

Odkryj teraz!

Tak więc dziewczynka zabiera swój biały szlafroczek i idzie dalej w stronę łazienki.

- Mamo – mówi mój syn – powinnaś jej powiedzieć, że mama Kasi jest raczej ekspertem od marketingu niż osobą, która zna się na praniu. Niewiarygodne! Potrafiła na swoją korzyść przedstawić nawet to, że wyprała białe rzeczy z czerwonymi.

- Nie sądzę. Lepiej zacznę się od niej uczyć. – odpowiadam z szerokim uśmiechem, gdyż myślę nad dobrym sposobem jak powiedzieć mężowi, że wczoraj przez przypadek wyprałam jego telefon razem z ubraniami. Ona musi mieć jakiś świetny sposób!

Całe to zamieszanie stało się dobrą sposobnością by zacząć prać razem z córką. Zaczęłyśmy od podstaw: dlaczego należy oddzielać białe ubrania od kolorowych i dlaczego zawsze należy używać detergentu Ariel i odplamiacza Ariel Professional.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

podoba mi się. zacznę włączać moje dzieci również w to zadanie domowe ;-)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej