Siła zwierząt!

Siła zwierząt!

Uroczy szczeniaczek, nieporadnie biegający po domu, wywołuje uśmiech na twarzy. Dzięki niemu, w domu panuje beztroska, radosna atmosfera. Widok witającej nas w progu skaczącej puchatej kulki, po prostu nas rozczula (nawet jeśli cieszy się na nasz widok tylko dlatego, że jest głodna). Jednak zapach naszych pupili nie zawsze jest już tak uroczy i wzruszający… Czy jest zatem jakiś sposób, który pomoże okiełznać nieprzyjemną woń? Właściciele zwierząt często obawiają się odświeżaczy powietrza ze względu na chemikalia, które mogą osadzać się na meblach i podłogach. W 1998 roku na ratunek przyszła im marka Febreze (Ambi Pur). Teraz, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii OdourClear, może się ona poszczycić nową kolekcją odświeżaczy powietrza, która skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy zwierząt unoszące się w powietrzu i jest równie bezpieczna, co standardowa formuła Ambi Pur!


Każdy właściciel zwierzaka doskonale wie, że sprzątanie po nim bywa męczące i nieprzyjemne. Często jest tak, że bez względu na to ile byśmy nie odkurzali, szorowali i myli, zapach zwierząt jest po prostu niemożliwy do usunięcia. My mamy jednak na to skuteczny sposób. Wypróbuj nowy odświeżacz Ambi Pur klasy premium, który bezpiecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy zwierząt, nawet tam, gdzie inne produkty sobie nie radzą. Ambi Pur z technologią OdourClear może być z powodzeniem stosowany w obecności zwierząt i w miejscach, z którymi nasi pupile mają styczność. Możesz więc bez obaw rozpylić odświeżacz do tkanin Ambi Pur na posłaniu swojego pupila, jego ulubionym fotelu, czy w pobliżu miski. Ma więcej składników eliminujących nieprzyjemne zapachy, a przy tym jego formuła jest równie bezpieczna, co standardowa formuła Ambi Pur. Zarówno Ty, Twoi goście, jak i Twoje zwierzaki możecie wreszcie odetchnąć świeżością.

Walka z nieprzyjemnymi zapachami może odbywać się na wielu poziomach. Co prawda nie jesteśmy w stanie pomóc Ci przy sprzątaniu zabawek, ale możemy pomóc Ci w eliminacji nieprzyjemnych aromatów. Włóż do kontaktu elektryczny odświeżacz powietrza Ambi Pur 3volution z technologią OdourClear, np. w pobliżu klatki chomika. W ten sposób pozbędziesz się charakterystycznego zapachu swojego ulubieńca i zaoszczędzisz sobie sporo czasu i nerwów testując inne produkty, które zwykle maskują nieprzyjemne zapachy, zamiast eliminować je u źródła.

Ambi Pur Electric
Ambi Pur Electric
(415)

Eliminuje uporczywe, nieprzyjemne zapachy – sprawia, że znikają na dobre!

Odkryj teraz!

Bez względu na porę roku i pogodę, od czasu do czasu musimy rozprostować kości, wyjść z dziećmi na spacer i wyprowadzić psa. Nie chcemy przy tym, by nieprzyjemne zapachy wpadły do nas z wizytą. Bez obaw! Dzięki technologii OdourClear, odświeżacze Ambi Pur dadzą Ci fory i zdziałają prawdziwe cuda w Twoim domu. Zapomnij o nieprzyjemnym zapachu swojego czworonożnego przyjaciela. Po prostu użyj Ambi Pur i ciesz się wolnym czasem spędzonym w towarzystwie najbliższych, w otoczeniu pięknych aromatów.

Oto prawdziwy powiew świeżości.
Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

obejrzyj teraz

Zajrzyj za kulisy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang i
zobacz, jak sportowcy, ich rodziny i fani obchodzą Walentynki, dzieląc
się swoimi przesłaniem MIŁOŚCI z całym światem!

obejrzyj teraz
Udostępnij wideo

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Pokaz slajdów

Profesjonalne wskazówki stylisty gwiazd, Gabriela Samry

Gabriel Samra, stylista gwiazd, jest w Pyeongchang, gdzie udziela sportowcom profesjonalnych porad, ak wyglądać promiennie pomimo chłodu i zmiennych warunków atmosferycznych! Tutaj dzieli się swoją wiedzą na ten temat, abyś zawsze mogła wyglądać pięknie niezależnie od pogody.

zobacz wskazówki
Pokaz slajdów

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Jako P&G pragniemy budować świat, w którym każdy ma takie samo prawo do realizowania swoich marzeń i pasji, bez względu na to kim jest, skąd pochodzi, kogo kocha i jaką wiarę wyznaje. Będąc sponsorem Igrzysk Olimpijskich chcemy uhonorować wszystkie mamy, które pomagają swoim dzieciom przezwyciężać przeciwności losu i dostrzegają drzemiący w nich potencjał, bez względu na to, co sądzą i widzą inni. Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat, gdybyśmy wszyscy widzieli siebie nawzajem tak, jak widzą nas nasze mamy. #MiloscPonadUprzedzenia

Udostępnij wideo
#MiloscPonadUprzedzenia