Q&A

Q&A


Pyt.: Co roku w czasie letnich wakacji uwielbiam jeździć do rodzinnego domku na plaży, ale nie cierpię zapachu tego miejsca, gdy tam przyjeżdżamy – zawsze pachnie stęchlizną! Jak mogę sprawić, żeby moja rodzina poczuła się tam jak w domu, bez konieczności robienia gigantycznych porządków?

Czy nie irytują Cię sytuacje, w których wreszcie przyjeżdżasz do wakacyjnego domku tylko po to, by uświadomić sobie, że spędzisz całe godziny na sprzątaniu, zanim będziesz mogła zaklimatyzować się i odpocząć? Chociaż nie możemy pomóc w kwestii odkurzania, mamy rozwiązanie w przypadku stęchłego zapachu: Ambi Pur. Zabierz swój ulubiony elektryczny odświeżacz powietrza Ambi Pur i włącz go, gdy tylko przyjedziesz na miejsce – usunie z powietrza wszelkie nieprzyjemne zapachy i wypełni to miejsce lekką, świeżą wonią. Nie zapomni też spryskać miękkie meble odświeżaczem do tkanin Ambi Pur – dzięki temu łóżka, dywaniki, kanapy i zasłony będą pachnieć świeżością.

Pyt.: Sezonowa wymiana garderoby zawsze przyprawia mnie o ból głowy – moje ubrania zawsze pachną stęchlizną, gdy wyjmuję je z szafy, więc od razu muszę robić ogromne pranie! Czy istnieje jakiś sposób na przechowywanie ubrań tak, żeby pachniały czysto i świeżo, gdy je rozpakowuję?

Przygotowanie ubrań przed ich przechowywaniem to świetny pomysł i z pewnością sprawi, że wymiana garderoby stanie się dużo bardziej radosna i mniej stresująca. Poszukaj tradycyjnych rozwiązań stosowanych w szafach, takich jak kulki na mole, kreda, cedr, a nawet soda oczyszczona, aby kontrolować nieprzyjemne niespodzianki zwykle spotykane w szafie. Cedr i kulki na mole to wypróbowane i skuteczne sposoby powstrzymania moli i mrzyków od żerowania na Twoich ubraniach, zaś soda oczyszczona i kreda absorbują wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Jednak gdy wszystko inne zawiedzie, zawsze jest odświeżacz do tkanin Ambi Pur – szybkie spryskanie wyeliminuje na dobre stęchłe, nieprzyjemne zapachy i pozostawi Twoje ubrania pachnące świeżością i czystością.

Pyt.: Cierpię na FOMO (strach przed wykluczeniem z życia towarzyskiego), gdy widzę zdjęcia moich przyjaciół z wakacji w egzotycznych miejscach, podczas gdy ja nie mogę sobie pozwolić na urlop. Jak mogę urozmaicić moje wakacje w domu?

Najlepsze w wakacjach w mieście jest to, że możesz połączyć wszystkie swoje ulubione elementy, które kojarzą Ci się z innymi krajami, aby stworzyć unikalną, utopijną krainę czarów w zaciszu swojego własnego domu! Zrób sobie hinduskie śniadanie, sjestę w stylu hiszpańskim i włącz oryginalne jazzowe kawałki z Nowego Orleanu – to jak wyruszenie w szaloną podróż dookoła świata w ciągu jednego dnia. Zapach może odegrać ogromną rolę i również pomóc Ci w ucieczce od codziennego życia – użyj elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur ze swoim ulubionym zapachem, aby usunąć wszelkie nieprzyjemne wonie i przenieść się do innego królestwa. A gdy już tam będziesz, dlaczego miałabyś nie zrobić sobie kilku zdjęć, żeby pokazać światu, jak dobrze się bawisz? Nie ma jak zazdrosne komentarze, które sprawią, że naprawdę poczujesz się jak na wakacjach.

Ambi Pur 3volution
Ambi Pur 3volution
(283)

Eliminuje uporczywe, nieprzyjemne zapachy – sprawia, że znikają na dobre!

Odkryj teraz!

Pyt.: Lubię, gdy goście zostają u mnie na noc, ale walczę z palaczami i nieprzyjemnym zapachem, jaki zostawiają! Jak mogę w subtelny sposób zająć się tym problemem, żeby nie poczuli się urażeni?

To trudne – nie chcesz urazić swoich gości (porozmawiaj o tej niezręcznej sytuacji!), ale nie powinnaś też czuć się niekomfortowo w swoim własnym domu. Na szczęście większość palaczy rozumie, że nie każdy lubi dym papierosowy i chętnie robią, co mogą, żeby zrekompensować tę wadę. Grzecznie poproś, żeby palili na zewnątrz i umieść przy drzwiach odświeżacz powietrza Ambi Pur, aby goście mogli odświeżyć powietrze, gdy już wypalą. Lub jeśli uważasz, że takie podejście jest zbyt bezpośrednie, spróbuj użyć elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur – tak jak wszystkie produkty Ambi Pur eliminuje nieprzyjemne zapachy i postawia w to miejsce lekki, świeży zapach, więc Twój dom będzie zawsze wolny od dymu i gotowy na przyjęcie gości.

Pyt.: Moje dzieci i ich koledzy uwielbiają spędzać czas w naszym domu i często przychodzą tu po szkole. I chociaż lubię te odwiedziny, ich zapach jest dość odpychający, zwłaszcza latem, gdy są mocno spoceni! Jak mogę uchronić mój dom (i moją kanapę) przed zapachem spoconych nastoletnich chłopców?

Mieszanka zapachowa a lá nastoletni chłopiec jest jednym z najbardziej charakterystycznych i wszechobecnych zapachów – wydaje się, że czuć go w całym domu i może być trudny do usunięcia. Ale jeszcze nie ma potrzeby wyrzucać chłopaków z domu, ponieważ Ambi Pur może uratować sytuację! Elektryczny odświeżacz powietrza Ambi Pur pomoże Ci sprawić, ze Twój dom będzie wolny od przykrych woni i będzie ładnie pachniał, zaś odświeżacz do tkanin Ambi Pur to łatwe rozwiązanie w przypadku brzydkiego zapachu tkanin – po prostu spryskaj odpowiednie miejsca, aby przywrócić im nieskazitelny zapach. Jeżeli absolutnie nie możesz znieść nieprzyjemnych zapachów i chcesz się ich natychmiast pozbyć, wypróbuj odświeżacz powietrza Ambi Pur w aerozolu – szybkie spryskanie odpowiednich miejsc rozwiąże problem. Ambi Pur eliminuje nieprzyjemne zapachy i nie pozostawia nic oprócz lekkiej, świeżej woni, więc możesz być pewna, że Twój dom będzie pachniał przyjemnie bez względu na to, ilu spoconych nastolatków właśnie w nim przebywa.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora