Przewodnik dla osób początkujących, które chcą zabezpieczyć swój dom przed szczeniakiem

Przewodnik dla osób początkujących, które chcą zabezpieczyć swój dom przed szczeniakiem

Intensywny kurs dla nowicjuszy, jak stworzyć dom przyjazny dla szczeniaków wolny od nieprzyjemnych zapachów.


To jeden z najszczęśliwszych dni w Twoim życiu. W końcu trzymasz na rękach nowego członka rodziny, który jest jeszcze piękniejszy niż sobie wyobrażałaś! A następnie pojawia się element paniki - co teraz? Czy Ty (i Twój dom) jesteście na niego przygotowani? Teraz może się on wydawać cudownym, niewinnym szczeniakiem, ale za pewne słyszałaś mnóstwo ostrzeżeń od innych posiadaczy psiaków. (Ten bałagan! Ten zapach!) Czy kiedykolwiek będziesz mogła ponownie zaprosić gości do swojego domu, czy zapach psa ich zniechęci? Bez obaw - jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i stworzyć szczęśliwe dla wszystkich rozwiązanie.

Wciągnij to
Bez względu na to czy Ci się to podoba czy nie, odkurzanie jest nieodzowną częścią życia ze szczeniakiem - dzięki temu masz kontrolę nad sierścią, której w domu jest całe mnóstwo, dodatkowo zminimalizujesz nieprzyjemny zapach. Jednakże głośny dźwięk odkurzacza bardzo często sprawia, że szczenięta się go po prostu boją, więc jeśli Twój pupil wciąż kręci Ci się pod nogami spróbuj użyć mopa. Z kolei jeśli wyeliminowanie psiego zapachu i zamienienie go w świeżą woń wcale nie jest dla Ciebie takie proste, użyj odświeżacza do tkanin Ambi Pur i spryskaj nim dywan i wykładzinę za każdym razem, gdy odkurzasz. A właściwie czemu przy okazji nie odświeżyć w ten sam sposób zasłon i kanapy - to pomoże Ci pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów, tak aby Twój dom zawsze był gotowy na przyjęcie gości!

Bądź niczym Speedy Gonzales w przypadku plam
Twoja mała puszysta kuleczka jest urocza, ale często potrafi nabrudzić, małe wpadki zdarzają się cały czas. Bez względu na to czy rozrabia przy misce z jedzeniem, zapomina gdzie ukrył swoje przekąski, czy też idzie na spacer, wszędzie zostawia za sobą plamy. Cokolwiek by to nie było, należy szybko się tego pozbyć, a więc użyj odświeżacza do tkanin Ambi Pur i pozbądź się wszelkich nieprzyjemnych zapachów. Zastanawiasz się czemu Twój szczeniak załatwia się ciągle w tym samym miejscu? Ponieważ wyczuwa swój zapach. Dlatego ważne jest stosowanie odświeżacza do tkanin Ambi Pur, który wyeliminuje wszelkie nieprzyjemne zapachy z kanapy, tak aby Twój szczeniak nie zostawił następnym razem przykrej „niespodzianki” Twoim gościom.

Ambi Pur Electric
Ambi Pur Electric
(429)

Eliminuje uporczywe, nieprzyjemne zapachy – sprawia, że znikają na dobre!

Odkryj teraz!

Przeciwdziałaj nieprzyjemnym zapachom
Każdy uwielbia nowego członka rodziny, zwłaszcza wtedy, kiedy jest puszysty i ma cztery łapy. Przygotuj się na nagły przypływ gości i uzbrój się w odświeżacz powietrza Ambi Pur - Twój zaufany pomocnik podczas ekscytującej podróży w wychowaniu psiaka. Jego unikalna technologia eliminująca nieprzyjemne zapachy skutecznie zwalcza wszelkie zapachy, z którymi muszą się zmagać posiadacze psów. Bez względu na to czy jest to nieprzyjemny zapach sierści mokrego psa czy też wymiocin, Ty będziesz mogła rozkoszować się świeżym powietrzem i skupić się na byciu wspaniałą gospodynią. Po prostu spryskaj dom odświeżaczem powietrza Ambi Pur zanim przywitasz gości lub skorzystaj z elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur, dla całkowitej eliminacji nieprzyjemnych zapachów i utrzymania zapachu nieustannej świeżości.

Bycie opiekunem to trudne zadanie, nawet jeśli chodzi o czworonoga, którego przygarnęłaś. Jak w przypadku każdego nowego członka rodziny, możesz się spodziewać odwiedzin, a więc ważne jest to, abyś zwierzęce zapachy miała całkowicie pod kontrolą z odświeżaczem powietrza Ambi Pur, który jako jedyny usuwa nieprzyjemne zapachy. Cała linia produktów Ambi Pur jest bezpieczna do stosowania w obecności ludzi i zwierząt, gdy stosuje się ją zgodnie z instrukcją zamieszczoną na produktach.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

ALE CHCIAŁABYM OTRZYMAĆ TAKIE SUPER PRODUKTY DO PRZETESTOWANIA

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora