Pomysły na pakowanie prezentów

Pomysły na pakowanie prezentów

Zapakuj prezent w oryginalny sposób, a wzbudzisz ciekawość w obdarowanej osobie jeszcze zanim dowie się, co otrzymała.


Dwa największe wyzwania w pakowaniu prezentów to jak uporać się z pakunkami o mocno nietypowym kształcie oraz jak sprawić, aby prezent o zbyt oczywistej formie wyglądał nieco ciekawiej. Poznaj nasze pomysły na pakowanie prezentów.

Dla wielbicieli czekolady
Opakuj tabliczkę czekolady tak, aby wyglądała zupełnie wyjątkowo. Na początku owiń czekoladę woskowanym papierem. Zawiń boki i podklej od dołu tak, aby taśma była niewidoczna. Wykonaj kolorową kserokopię ładnego obrazka i owiń nią pakunek. Całość udekoruj wstążką lub innymi ozdobami.

Okładka na książkę
Książka to zawsze trafiony prezent. Zobacz jak prosto można stworzyć dla niej nową okładkę ze skrzydełkami z pięknego papieru. Dołącz do tego gustowną zakładkę i całość owiń wstążką.

Wszystko spakowane razem
Umieść kilka drobnych prezentów w oddzielnych torebkach z organzy i spakuj je wszystkie razem do kartonowego pudełka owiniętego papierem prezentowym, a w środku wyłożonego bibułą.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Wszystko związane razem
Zamiast wkładać kilka mniejszych upominków do jednej torebki na prezenty, możesz opakować każdy z nich oddzielnie, a następnie związać wszystkie razem ozdobną wstążką. To z pewnością wzbudzi w obdarowanej osobie większą ciekawość podczas otwierania prezentów.

Praktyczny plan
Duże, okrągłe przedmioty stanowią nie lada wyzwanie w pakowaniu. Zamiast papieru możesz użyć tkaniny. Jeśli prezent jest związany z kuchnią, owiń go w ładną ściereczkę do naczyń, którą u góry zawiąż w supełek.

Przeczytaj również:

Zestaw do robienia kartek
Przygotuj dla najbliższych własnoręczny prezent, który rozbudzi ich twórczy potencjał.


Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Jako wielbicielka czekolady, uwielbiam obdarowwyać bliskich właśnie słodkim co nieco:) A papier woskowy - czad. dziękuję za inspiracje

  • Zgłoś

pomysły super na pewno będę z nich korzystac

  • Zgłoś

bardzo ciekawe

  • Zgłoś

Super pomysły na pewno któryś wykorzystam do pakowania prezentu na dzień mamy :)

  • Zgłoś

Super pomysły. Warto skorzystać. Ostatnio sama pakowałam butelkę wina na prezent. Wyszło bardzo efektownie.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora