Pomysł na kalendarz adwentowy

Pomysł na kalendarz adwentowy

Makiety do druku: stwórz kalendarz adwentowy jakiego jeszcze nie było!


Prezentujemy kalendarz adwentowy, który pokochają zarówno dzieci jak i rodzice! Zrób małe, kolorowe pudełeczka i wprowadź dekoracje świąteczne do domu. Możesz je rozwiesić wszędzie i ukryć w nich maleńkie prezenty odkrywane kolejno każdego dnia oczekiwania na Świętego Mikołaja. Dzieciom bardzo się to spodoba, Tobie również!

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie
Kliknij tutaj by wydrukować makiety pudełek.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Pomysł świetny, ja nie mogłam go wcześniej zobaczyć bo niedawno tu trafiłam, ale sama stworzyłam kalendarz adwentowy chowając różne drobne słodycze np. jedna kinder czekoladka a oprócz tego karteczki z różnymi zadaniami, np. dzisiaj możesz wybrać bajkę, którą chcesz obejrzeć, narysuj coś, zrób coś miłego dla bliskich itp. W niektórych również znalazł np. malutką świeczkę którą mógł zapalić w swoim pokoju wieczorem, chociaż tak mu się ta pachnąca świeczka spodobała, że z tego zrezygnował.

  • Zgłoś
Mimik

Mimik

Zgłoszone

moglibyście wydrukować i przysłać nam już gotowe!

  • Zgłoś

fajny pomysł! Frajda dla dziecka i rodzica :)

  • Zgłoś
Kiksa

Kiksa

Zgłoszone

Super pomysł na kalendarz na pewno skorzystam z pomysłu bo mój synek nie może doczekać się świąt i ciągle pyta ile jeszcze dni do świąt zostało .

  • Zgłoś

ciekawe! wypróbuje u siebie w domu dla moich maluszków! już wycinam!:D ciach ciach!

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora