Poczuj się zapach-niście

Poczuj się zapach-niście

Chociaż zapachy otaczają nas przez cały czas, nie wszystkie możemy zaliczyć do tych pożądanych.


Istnieją przekonujące dowody naukowe, że zapachy wpływają nie tylko na nasz nastrój, ale także na pewność siebie.To właśnie zapachy odpowiadają za pozytywny wydźwięk codziennych doświadczeń.

Świeże zapachy wywołują pozytywne emocje.

Według ostatniego badania przeprowadzonego przez Lenora, 75% kobiet jest przekonanych, że zapach wpływa na ich nastrój, pewność siebie, a nawet na ich postrzeganie przez innych. Nie jest więc niespodzianką, że ubrania przepełnione świeżym zapachem znalazły się na samym szczycie listy rzeczy, które zdaniem kobiet pozytywnie wpływają nasamopoczucie. Świeży zapach ubrań wyprzedza nawet nową fryzurę, świetny strój czy makijaż.

Dla pewności postaw na kwiaty!

Wiele kobiet jest zdania, że zapachy kwiatowe najbardziej podnoszą pewność siebie. Ale zapachy posiadają różne właściwości wpływające na poprawę nastroju. Poniżej przedstawiamy przewodnik po zapachach, który pomoże Ci dokonać dobrego wyboru.

Lenor Everyday Essentials - Floral Romance
Lenor Everyday Essentials - Floral Romance
(211)

Lenor Floral Romance przywołuje ponadczasowe uczucie zakochania się dzięki bardzo subtelnemu i przyjemnemu kwiatowemu zapachowi, który nie jest jednak ani przesłodzony, ani przytłaczający.

Odkryj teraz!
  • Cytrusy znane są z właściwości pobudzających. Poprawiają również zdolność jasnego myślenia
  • Piżmo to zmysłowy i ciepły zapach
  • Wanilia odpręża i jest również znana jako afrodyzjak
  • Lawenda posiada właściwości uspokajające i pomaga zniwelować napięcie
  • Fiołek zwiększa optymizm i przejrzystość

Stosowanie płynów zmiękczających do płukania tkanin to jeden ze sposobów uwalniania pozytywnych emocji.

Catherine Ganahl, twórczyni kompozycji zapachowych w P&G, wyjaśnia: „Zapachy Lenora zawierają szeroką gamę składników, które wpływają pozytywnie na nasze emocje i odczucia za każdym razem, gdy wąchamy świeże ubrania. Technologia Lenora FRESHLOCKTMpozwala wydobyć zapach z najbardziej lotnych składników, takich jak cytrusy, kwiaty, czy piżmo. A to oznacza, że możesz cieszyć się świeżym zapachem ubrań nawet do 12 godzin”.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

JOWITA

JOWITA

Zgłoszone

W moim domu lubimy zapach prania, który pozostaje na długi czas i jest odczuwalny w szafie czy półkach.

  • Zgłoś

Chciałbym wypróbować ten Lnor

  • Zgłoś

Od dawna stosuję tylko Lenor. Jest najlepszy

  • Zgłoś
glajha

glajha

Zgłoszone

Potwierdzam, lenor jest najlepszy..

  • Zgłoś

Lenor to klasa. Produkty tej firmy są najwyższej jakości. Ju,ż od dłuższego czasu stosuję płyn do płukania tej firmy i jestem zachwycona. Ubrania są miękkie, ale to dla najważniejsze jest to, że długo pachną. Uwielbiam gdy wyciągam jakieś ubranie z szafy, a ono pachnie jak wyprane przed chwilą.Używałam wielu płynów do płukania,ale ich zapach był krótkotrwały. Dla mnie Lenor to strzał w dziesiątkę. To mój faworyt, którego nie zamienię na nic innego! ;)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej