Płyn Do Prania Ariel

Płyn do prania Ariel

Poznaj płyn do prania Ariel z innowacyjną nakrętką do pocierania plam


Płyn do prania Ariel z nakrętką do pocierania plam zapewnia doskonałe usuwanie plam już w pierwszym praniu. Dzięki elastycznym listkom i powierzchni rozprowadzającej płyn nakrętka do pocierania plam wstępnie czyści tkaninę, pociera i usuwa plamy oraz precyzyjnie dozuje detergent. Ariel – bezwzględny dla plam, łagodny dla ubrań.


         

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(250)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Polecam ten plyn ze wzgledu na jego wydajnosc. Starcza na naprawde dlugo co przy dziecku i ciaglym praniu jest bardzo wazne. Najwieksza zaleta tej firmy jest piekny zapach prania na ktorym nigdy sie nie zawiodlam!

  • Zgłoś

płynu używam od niedawna. jestem bardzo zadowolona. a zapach ahhh....

  • Zgłoś
et1978

et1978

Zgłoszone

Bardzo fajny jest dozownik, który pozwala na wygodne używanie płynu i jego efektywne dozowanie. Należy podkreślić, że produkt jest bardzo wydajny. No i ten miły, delikatny zapach, kwestia gustów, ale mi odpowiada. Ubranka nie dość, że są czyste, doprane, to skóra dziecka jest bezpieczna a prasowanie przyjemne - zdecydowanie łatwiejsze i szybsze. Zdecydowanie polecam, nawet mamom, których dzieci są alergikami. Moja ocena 10/10:)

  • Zgłoś

płyn rewelacja super pierze jestem zadowolona

  • Zgłoś

Można prosić o próbkę jeśli to możliwe jeszcze nie używałam tych płynów

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej