PŁYN DO PRANIA ARIEL BABY

PŁYN DO PRANIA ARIEL BABY

Przygotuj przytulne gniazdko dla swojego maluszka — użyj płynu do prania Ariel Baby przeznaczonego do prania ubrań, które mają kontakt z delikatną skórą.


Nowy płyn do prania Ariel Baby oraz płyn do płukania tkanin Lenor Sensitive pomogą świeżo upieczonym rodzicom przygotować przytulne gniazdko na przyjęcie maluszka.

Zadbajcie o to, by rodzinne gniazdko było czyste i przytulnie miękkie dla Waszego maleństwa już od jego pierwszych chwil na świecie. POMOGĄ Wam w tym nowy płyn do prania Ariel Baby oraz płyn do płukania tkanin Lenor Sensitive.


zapewnia czystość Ariel, którą uwielbiamy, ale w łagodnej formule opracowanej po to, by zachować delikatność ubrań w kontakcie ze skórą dziecka. Jak dowiodły testy kliniczne, ubranka wyprane w płynie Ariel Baby są tak przyjemne dla skóry jak ubrania prane w samej wodzie. Dzięki odpowiedniemu połączeniu składników piorących i specjalnej nakrętce do pocierania plam usuwa również uporczywe zabrudzenia, dodatkowo zapewniając ubrankom Twojego dziecka łagodny i delikatny zapach czystości.

uzupełnia delikatne pranie w płynie Ariel Baby – wygładza włókna tkanin i w ten sposób pomaga zachować miękkość ubranek oraz ich delikatność dla skóry.


Wypróbuj nowy płyn do prania Ariel Baby
i płyn do płukania tkanin Lenor Sensitive – produkty zatwierdzone przez organizację Skin Health Alliance, która współpracuje
z międzynarodowym zespołem dermatologów, badaczy, naukowców
i przedstawicieli branży połączonych wspólnym celem, jakim jest dbanie o zdrowie skóry.plyn-do-prania-ariel-baby
Płyn do prania Ariel Baby
(204)

Przygotuj przytulne gniazdko na przyjęcie maluszka

Odkryj teraz!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

uwielbiam ten płyn, jest rewelacyjny!

  • Zgłoś

Przygode z tym plynem zaczelam podczas przygotowan do przyjscia na swiat mojego maluszka i ta przygoda trwa do dzis. Chyba nigdy sie nie skonczy dzieki efektom ktore osiagam tylko dzieki temy plynowi. Brawo!

  • Zgłoś

Uwielbiam ariel baby , po nim ciuszki mojego maluszka sa delikatne i miekkie a do tego maja ladny zapach . Polecam

  • Zgłoś

Płyn Ariel baby to idealny płyn do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych. Jest delikatny, hipoalergiczny i cudownie pachnie ! Polecam !

  • Zgłoś

Szczerze polecam. Płyn do prania w połączeniu z Lenorem - ubrania po praniu pięknie pachna. Ariel sprawia, że ubranka sa przyjemne i delikatne w dotyku. Jedynie co to niestety nie dopraly sie plamy po zupkach (kupowanych). Kolor marchewkowy, co prawda słabszy, ale pozostał.

  • Zgłoś