Plamy z dworu

Plamy z dworu

Po zabawie na łonie przyrody, malowaniu czy deszczu na Waszych ubraniach pojawiło się mnóstwo plam?


Nie przejmuj się, jest Ariel! Zobacz, jak sobie z nimi poradzić.

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(254)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

Plamy farby

Aby pozbyć się farby wodnej, lateksowej, akrylowej, emulsyjnej i szkolnej spłucz je bieżącą wodą, a następnie wypierz w wodzie z detergentem Ariel. W przypadku starych wysuszonych plam olejnych lub lakieru przed praniem nanieś na nie benzynę lakową, albo odpowiedni środek czyszczący (przetestuj go najpierw na małej powierzchni brudnego materiału). Nie zapomnij dodać odplamiacza Ariel Professional do prania głównego.

Smoła i olej

Zanim przejdziesz do prania, spróbuj zeskrobać tyle brudu, ile się da. To co zostanie, zmiękcz margaryną lub masłem i wytrzyj czystą szmatką. Postępuj tak ze wszystkimi plamami pochodzącymi z substancji o właściwościach smoły. Następnie wypierz je odpowiednim detergentem Ariel. Do prania głównego nie zapomnij dodać odplamiacza.

Codzienny brud

Codzienne używanie szybko powoduje pokrycie się kołnierzy i mankietów warstwą brudu, która może wydawać się trudna do sprania – ale to tylko pozory. Teraz możesz podarować swoim ubraniom nowe życie. Po prostu polej brudne miejsca odplamiaczem Ariel Professional, powieś pranie na 10 minut i gotowe!

Trawa

Najpierw zastosuj płynny odplamiacz Ariel Professional, a następnie wypierz normalnie zgodnie z etykietą pielęgnacji tkanin.

Błoto

Pozostaw błoto do wyschnięcia i zeskrob go jak najwięcej. Na pozostałości nanieś płynny odplamiacz Ariel Professional, a następnie normalnie wypierz. Wszystkie formy detergentu Ariel dają doskonałe rezultaty już w temperaturze 30 stopni.


Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej