Plamy po płynach i napojach

Plamy po płynach i napojach

Znasz kogoś, kto nigdy w życiu niczego nie rozlał?


My też nie. Choć plamy po napojach mogą Ci się wydawać trudne do usunięcia, wcale takie nie są! Przekonaj się sama.

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(254)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

Piwo i lager

Odplamiacz Ariel Professional poradzi sobie z plamami z piwa i lagru. Ale jeżeli go nie masz, a jest to sytuacja awaryjna, przetrzyj mieszanką octu z wodą (w stosunku 1/4). Przed zwykłym praniem nie zapomnij dobrze wypłukać swojego prania wodą.

Kawa i herbata

Nanieś odplamiacz Ariel Professional na plamę, a następnie wypierz zgodnie z opisem pielęgnacji tkanin detergentem Ariel. Nie zapomnij dodać odplamiacza Ariel Professional do prania głównego. Jeśli nie masz odplamiacza Ariel Professional, namocz w zimnej wodzie przez godzinę i wypierz naszym detergentem. Następnie odpocznij przy kolejnej filiżance kawy lub herbaty.

Wino

Dzięki odplamiaczowi Ariel Professional w płynie, plama z czerwonego wina nie jest już problemem. Po prostu nanieś na nią detergent Ariel, a następnie wypierz. Nie zapomnij sprawdzić na metce dopuszczalnej temperatury. Do prania głównego dodaj odplamiacz. Alternatywnie można spróbować moczenia w zimnej wodzie przed praniem w proszku Ariel. W tym wypadku nie stosuj Ariel Color ani płynu do prania.


Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej