Plamy kuchenne

Plamy kuchenne

Większość plam ma swój początek w kuchni. Z pomocą przychodzi Ariel, który jest po to, by ich koniec nastąpił w Twojej pralce.


Z pomocą przychodzi Ariel, który jest po to, by ich koniec nastąpił w Twojej pralce.

Ariel Liquid Main packshot
Płyn do prania Ariel
(254)

Płyn do prania Ariel

Odkryj teraz!

Masło / olej spożywczy / tłuszcz / margaryna

Na zabrudzenie nanieś Ariel Professional do usuwania plam i pozostaw na 10 minut. Następnie wypierz ubranie wraz z dodatkiem środka piorącego Ariel w najwyższej podanej na metce temperaturze.

Żywność dla dzieci

Podczas karmienia dziecka zarówno na jego ubraniu jak i na Twoim może powstać wiele plam, które będą wymagały usunięcia. Wypróbuj odplamiacz Ariel Professional - najpierw zamocz ubranie w ciepłej wodzie, a następnie wypierz z dodatkiem detergentu Ariel, zgodnie z instrukcjami podanymi na etykiecie. Nie zapomnij również dodać odplamiacza Ariel Professional do prania głównego.

Buraki i czarna porzeczka

Purpurowa plama na ubraniu sprawia wrażenie trudnej do usunięcia? Nic bardziej mylnego! Nanieś na nią odplamiacz Ariel Professional, a następnie wypierz z dodatkiem środka piorącego Ariel, zgodnie z instrukcjami podanymi na metce. W tym przypadku nie stosuj jednak proszku Ariel Color ani płynnego środka do prania. Nie zapomnij dodać odplamiacza Ariel Professional do prania głównego. 

Owoce

Najpierw nanieś odplamiacz Ariel Professional na plamę, a następnie wypierz z dodatkiem proszku do prania Ariel w temperaturze podanej na metce. Nie zapomnij również dodać odplamiacza Ariel Professional do prania głównego.

Majonez i mleko

Namocz ubranie w ciepłej wodzie z detergentem Ariel lub wcześniej nanieś na plamę odplamiacz Ariel Professional. Następnie wypierz zgodnie z etykietą pielęgnacji tkanin z dodatkiem detergentu Ariel. Nie zapomnij również dodać odplamiacza Ariel Professional do prania głównego.

Desery, w tym czekolady / lody / dżem

Jeśli w trakcie jedzenia coś niechcący wyląduje na Twoim ubraniu, namocz je szybko w ciepłej wodzie zawierającej Ariel. Możesz również wcześniej nanieść odplamiacz Ariel Professional, a następnie wyprać ubranie detergentem Ariel zgodnie z instrukcjami podanymi na metce. Nie zapomnij również dodać odplamiacza Ariel Professional do prania głównego.

Przyprawy, w tym chili / curry / musztarda

Namocz ubranie w ciepłej wodzie zawierającej Ariel lub wcześniej nanieś odplamiacz Ariel Professional. Następnie wypierz je dodając do prania głównego detergent, zgodnie z informacjami na metce. Nie zapomnij również dodać odplamiacza Ariel Professional do prania głównego.

Sos pomidorowy / ketchup

Pozostaw ubranie przez godzinę w zimnej wodzie. Po tym nanieś na plamę odplamiacz Ariel Professional, a następnie wypierz zgodnie z informacjami podanymi na metce w proszku do prania Ariel i odplamiaczu Ariel Professional.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

wiola1

Zgłoszone

SUPER. SZKODA ZE NIE DOSTAŁAM PRÓBKI DO WYPRÓBOWANIA

  • Zgłoś

Kochane Everydame dziekuje za probke kapsulek Fairy - po przetestowaniu napisze recenzje. Pozdrawiam.

  • Zgłoś
Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej