Pewność siebie kontra Lenor

Pewność siebie kontra Lenor

Lato jest przepełnione znakomitymi smakami, gwałtownymi burzami, ulewnymi deszczami, żywymi kolorami, parnymi popołudniami i lśniącym słońcem.


Wszystkie te wrażenia niosą za sobą zapachy lata, których nie da się pomylić z niczym innym: zapach w pełni dojrzałych owoców, świeży zapach po deszczu i woń kwitnących drzew. Wspomnienia mogą być przywołane przez najdelikatniejszą nutę aromatu, nawet jeśli go wcześniej nie znałaś ani nie zidentyfikowałaś.

Zapachy odświeżają nasz umysł, przywołują wspomnienia i ożywiają przeżywane chwile. Są potężnym narzędziem, dzięki któremu możliwe jest wyrażanie siebie na zewnątrz, gdyż zapachy uwydatniają osobowość. Jeśli znajdziesz zapach, który do Ciebie pasuje, trzymaj się go. Wyrazi Twoją pewność siebie i wzmocni wiarę we własne możliwości – a to wszystko w prosty, naturalny i oczywisty sposób. To podstawa naturalnej mocy zapachu, którą można łatwo utracić poprzez jego nadużywanie.

Jak bawić się zapachami?
Ciepłe dni mają zapach, którego nie da się pomylić z niczym innym i to powinno Cię zainspirować. (Nie bez przyczyny projektanci perfum sugerują inne zapachy na chłodne i na ciepłe dni). Wybierz zapach, który dokładnie dopasuje się do temperatury Twojego ciała – jeśli na zewnątrz jest wysoka temperatura, potrzebny będzie świeży, łagodniejszy zapach, który delikatnie podkreśli Twoją osobowość. Zapach ma lepsze działanie, jeśli jest stosowany świadomie, ale odbierany podświadomie. Zapach Twoich ubrań wywołuje dokładnie efekt, którego potrzebujesz. Lenor oferuje całą gamę zapachów przeznaczonych dla różnych osobowości i na różne nastroje. Sprawia, że ubrania są miękkie i pięknie pachną, podnosi Twoją pewność siebie, dodaje energii i daje poczucie komfortu. Posiada również jedną cechę tak bardzo pożądaną dla perfum – wywołuje niesamowite wrażenie. Ale pamiętaj, że działa tylko wtedy, gdy jest dobrze dobrany do Twojej osobowości!

Lenor Sensitive
Lenor Sensitive
(3559)

Łagodność dla skóry i delikatna świeżość

Odkryj teraz!

Nawet jeśli nie przepadasz za mocnymi zapachami, prawdopodobnie po wejściu do domu lubisz poczuć zapach świeżo wypranych ubrań… tak więc zabierz ten zapach ze sobą i rozsiewaj wszędzie, gdzie się pojawisz.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir są rewelacyjne, ich testowanie to fantastyczna przygoda , możliwość nawiązania nowych rozmów i dzielenie się spostrzeżeniami wśród przyjaciół i znajomych, efekty prania zaskakujące. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie porównali prania w zwykłym proszku a prania z kapsułką, na bank proszek pójdzie w odstawkę.

"

przez Ambasadora
wiolka1225244616

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

Opinia o kapsułkach do prania Vizir GO Pods

"

Kapsułki Vizir GO Pods zrewolucjonizowały moje dotychczasowe wyobrażenia o praniu. Do tej pory preferowałam formułę tradycyjnego proszku do prania, który dozowałam przed praniem, a jego przechowywanie pod zlewem w kuchni nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Teraz kompaktowa kapsułka nie zajmuje dużo miejsca i łatwo dostosować do prania w ilości 5 kg.

"

przez Ambasadora
Marusha100867