Skuteczny Sposób Na Pranie Skarpetek

Perfekcyjny sposób na pranie skarpetek

Choć się tego nie spodziewamy, czasami z pozoru nieistotne rzeczy mogą uczynić nas nieszczęśliwymi i pozbawić codziennego komfortu. Po ciężkim dniu spędzonym w pracy, relaksujące popołudnie w ciepłych skarpetkach, które są w idealnym stanie oraz zapewnią ciepło i wygodę Twoim stopom to jest to, czego Ci potrzeba.


Puszyste różowe, ciepłe, czarne, a nawet jasne – nosisz je nieustannie, dlatego też odpowiednio zadbaj o swoje skarpetki! Podczas sortowania prania unikaj mieszania białych i kolorowych ubrań. Skarpetki są małe, ale bywają problematyczne: często gubią się gdzieś na dnie bębna pralki. Pewne powiesz, że to tylko skarpetki. Tak, to prawda, pamiętaj jednak, że kolory płowieją, kiedy nieodpowiednio o nie dbamy. Ważne jest segregowanie ubrań przed praniem, z uwzględnieniem koloru oraz rodzaju tkaniny (delikatne, białe, w ciemnych kolorach, w intensywnych kolorach), a Ariel zrobi resztę za Ciebie.

Jak prać swoje ulubione skarpetki?

Nosisz skarpetki zarówno w dzień, jak i w nocy, w domu i na dworze. Czy jednak robisz to z dumą? Skarpetki często się plamią, zbierają najmniejsze zabrudzenia oraz mogą się zafarbować od butów. Jeżeli preferujesz metodę prania skarpetek w wysokiej temperaturze, to nie masz racji! Wszystko zależy od wybranego środka piorącego: Ariel (z odplamiaczem do trudnych zabrudzeń) zwalcza plamy w zaledwie 30 stopniach.

Ariel Proszek do prania
Proszek do prania Ariel
(206)

Proszek do prania Ariel zapewnia świetne efekty piorące i doskonałe usuwanie plam w 30°C.

Odkryj teraz!

Rozwiąż tajemnicę zaginionej skarpetki raz na zawsze

No dobrze, pranie zrobione i brakuje kilku skarpetek. Tajemnicze znikanie skarpetek to nieodzowny element procesu prania, który można łatwo i prosto zmienić, piorąc je osobno, spięte razem za pomocą klamerki do prania lub w siatce do prania. Czy kiedykolwiek pomyślałaś o sparowaniu skarpetek za pomocą klamerek do prania? Dzięki tym prostym rozwiązaniom skarpetki zawsze będą sparowane. Siatka do prania świetnie zapobiegnie również zgubieniu się skarpetki gdzieś na dnie bębna pralki, zwłaszcza gdy jako następne pierzesz białe rzeczy. Poza tym siatkę będziesz mogła wykorzystać do prania innych, drobnych części garderoby, a nie tylko skarpetek. Jeżeli zastosujesz nasze proste sztuczki, problem rozwiąże się sam, a Ty nie będziesz martwić się farbowaniem kolorowych rzeczy lub brakującą skarpetką.

Przeznacz swój wolny czas na to, co kochasz robić, a Twoje skarpetki niech zapewnią stopom optymalny komfort.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

lilit

Zgłoszone

Nie mam problemów z gubieniem skarpetek ale pomysły wypróbuje :)

  • Zgłoś

Ciekawy artykuł, na pewno skorzystam z siatki przy następnym praniu

  • Zgłoś

Ewido

Zgłoszone

Siatka sprawdza się doskonale

  • Zgłoś

nie mam przekonania do woreczka czy napewno wypierze dokładnie, ale pomysł z klamerką warto wypróbować

  • Zgłoś

PROSTE POMYSLY A JEDNAK NIGDY NIE PROBOWALAM, NAPEWNO WYKORZYSTAM SIATKE PRZY NAJBLIZSZYM PRANIU

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej