Odświeżacze powietrza

Odświeżacze powietrza

Etykiety bezpieczeństwa na produktach marki Ambi Pur zostały zmienione zgodnie z nowymi przepisami unijnymi.


Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska są teraz łatwiejsze do odczytania i zapewniają naszym klientom najważniejsze informacje.

Etykiety wymagane zgodnie z dyrektywą dotyczącą preparatów niebezpiecznych (DPD) zawierają ogólne symbole bezpieczeństwa, a tekst może być trudny do odczytania.

Ambi Pur 3volution
Ambi Pur 3volution
(261)

Eliminuje uporczywe, nieprzyjemne zapachy – sprawia, że znikają na dobre!

Odkryj teraz!

Nowa etykieta CLP (klasyfikacja, oznakowanie, pakowanie). Na czym polega różnica?
Dowiedz się, na czym polega różnica:

1/ Symbole bezpieczeństwa nie są już przedstawiane na pomarańczowym tle, ale na białym.
2/ Ostrzeżenie, że produkt jest drażniący dla oczu znajduje się w pierwszej linijce.
3/ Najważniejsze wytyczne dotyczące bezpieczeństwa zostały napisane dużymi literami, co sprawia, że są łatwiejsze do odczytania.
4/ Potencjalne alergeny zostały wymienione wg nazw.
5/ Symbole dotyczące ochrony środowiska i bezpieczeństwa ostrzegają użytkowników, że produkt powoduje inne zagrożenia, takie jak podrażnienie skóry lub jest niebezpieczny dla środowiska.

Nasze produkty nie zmieniły się - zmianie uległy jedynie dane dotyczące bezpieczeństwa, zapewniające użytkownikom i ich rodzinom dokładne informacje. Należy zawsze czytać etykiety na produktach!

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

O dobrze wiedzieć, dziękuję za informację. Do tej pory kupowałam produkty do czyszczenia nie patrząc na inne znaki jak etykieta z nazwą i określeniom zapachu ;)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

#MiloscPonadUprzedzenia
Zimowe Igrzyska Olimpijskie
Pyeongchang 2018
#MiloscPonadUprzedzenia
Zimowe Igrzyska
Olimpijskie
Pyeongchang
2018
obejrzyj teraz

Zajrzyj za kulisy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang i
zobacz, jak sportowcy, ich rodziny i fani obchodzą Walentynki, dzieląc
się swoimi przesłaniem MIŁOŚCI z całym światem!

obejrzyj teraz
Udostępnij wideo

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Pokaz slajdów

Profesjonalne wskazówki stylisty gwiazd, Gabriela Samry

Gabriel Samra, stylista gwiazd, jest w Pyeongchang, gdzie udziela sportowcom profesjonalnych porad, ak wyglądać promiennie pomimo chłodu i zmiennych warunków atmosferycznych! Tutaj dzieli się swoją wiedzą na ten temat, abyś zawsze mogła wyglądać pięknie niezależnie od pogody.

zobacz wskazówki
Pokaz slajdów

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Jako P&G pragniemy budować świat, w którym każdy ma takie samo prawo do realizowania swoich marzeń i pasji, bez względu na to kim jest, skąd pochodzi, kogo kocha i jaką wiarę wyznaje. Będąc sponsorem Igrzysk Olimpijskich chcemy uhonorować wszystkie mamy, które pomagają swoim dzieciom przezwyciężać przeciwności losu i dostrzegają drzemiący w nich potencjał, bez względu na to, co sądzą i widzą inni. Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat, gdybyśmy wszyscy widzieli siebie nawzajem tak, jak widzą nas nasze mamy. #MiloscPonadUprzedzenia

Udostępnij wideo
#MiloscPonadUprzedzenia