Jak usunąć nieprzyjemny zapach w samochodzie

Odświeżacz Powietrza Do Samochodu - Usuń Przykry Zapach z Auta

Pozbądź się przykrych zapachów i ciesz się jazdą.


Niezależnie od tego, jak wygodny jest twój samochód, przykre zapachy mogą zmienić podróż w niemiłe doświadczenie dla Ciebie i pasażerów. Dowiedz się, jak pozbyć się przykrych zapachów, by wnętrze auta znowu przyjemnie pachniało.

Ambi Pur 3volution
Ambi Pur 3volution
(283)

Eliminuje uporczywe, nieprzyjemne zapachy – sprawia, że znikają na dobre!

Odkryj teraz!
 1. Posprzątaj samochód Usuń wszystkie śmieci z samochodu nawet te, które nie wydzielają zapachów. Zwróć szczególną uwagę na siedzenia i strefę wokół nich. Upewnij się, że nic nie zostało w schowku i pod dywanikami.
 2. Przetrzyj wszystkie powierzchnie w aucie Przetrzyj gorącą wodą lub środkiem czyszczącym wszystkie powierzchnie plastikowe, drewniane i metalowe. Szkło zmyj odpowiednim środkiem dbając o to, aby nie zostawić odcisków palców (w celu ich wyeliminowania użyj papieru gazetowego). Jeśli jest ładna pogoda, otwórz okno i przewietrz samochód.
 3. Przed odkurzaniem zamieć dywaniki Wyjmij dywaniki z samochodu i za pomocą zmiotki usuń brud i kamienie, które zostały naniesione na butach. Czasem trudno jest wyjąć dywaniki z auta, ale dodatkowy wysiłek zapobiega ponownemu odkurzaniu.
 4. Odkurz samochód Po wyjęciu dywaników odkurz podłogę samochodu, powierzchnię pod siedzeniami i przestrzenie między nimi. Odkurz również bagażnik, miejsce często pomijane przy sprzątaniu.
 5. Samochód posprzątany, ale przykry zapach pozostał Jeśli po wyczyszczeniu samochodu nadal pojawiają się przykre zapachy, musisz znaleźć ich źródło. Najczęstszą przyczyną przykrych zapachów są:
  • Bakterie: rozwijają się niepostrzeżenie w psującym się jedzeniu pozostawionym w aucie. Znajdź źródło przykrego zapachu i usuń je, a następnie zastosuj Ambipur Air Effects.
  • Dym z papierosów: palenie w samochodzie, może być jednym z powodów brzydkiego zapachu. Zapach tytoniu może być nieprzyjemny dla pasażerów, aby się go pozbyć, postaw miseczki z octem obok popielniczki oraz tylnego siedzenia. Ocet w kilka minut wchłonie przykry zapach.
 6. Wpuść zapach do kabiny auta Nie ma nic przyjemniejszego niż wsiadanie do ładnie pachnącego samochodu, co zdecydowanie poprawia komfort jazdy. Wypróbuj Ambipur Air Effects, który natychmiast stworzy przyjemny nastrój w aucie. Jeśli chcesz, aby świeży zapach na długo się utrzymywał, użyj Ambipur Car.
 7. W razie potrzeby zmień filtr powietrza Wymiana filtra nie jest konieczna za każdym razem, gdy sprzątasz samochód. Pamiętaj jednak, że sprawny filtr lepiej oczyszcza powietrze w kabinie, zmniejsza ilość kurzu oraz przykrych zapachów, co w oczywisty sposób wpływa pozytywnie na zdrowie kierowcy i pasażerów.

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Stewia

Zgłoszone

Cały artykuł muszę pokazać mężowi, dzięki :)

 • Zgłoś

rewelacja w całym aucie pieknie pachnie,nie czuc dymu papierosowego,czuc cytryne:)polecam dla mnie bomba

 • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora