Odświeżacz powietrza Ambi Pur: Najcięższe wyzwanie

Wojtek Jagielski eksperymentuje z najbardziej nieprzyjemnymi zapachami, jakie można sobie wyobrazić. Jak myślisz, co by się stało, gdyby sterta śmieci została rozrzucona w eleganckim domu w Warszawie? Czy Ambi Pur dałby sobie radę z nieprzyjemnymi zapachami? Obejrzyj video i się przekonaj!


Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

  Zaloguj się, by dodać komentarz

JA TEŻ CHĘTNIE BYM PRZETESTOWAŁA NA MĘŻU TEN WSPANIAŁY PRODUKT

  • Zgłoś
wiola1

wiola1

Zgłoszone

JA TEŻ CHĘTNIE PRZETESTUJĘ A POTEM WŚRÓD WSZYSTKICH DOBRZE ZNAJOMYCH ROZREKLAMUJĘ

  • Zgłoś

Bardzo bym prosiła o dołączenie do grona testerów. Mam 7 letniego syna który uwielbia piękne zapachy. Ja nie jestem w stanie w tej chwili kupić bo nie mam funduszy. Bardzo proszę o pozytywną opinię

  • Zgłoś

Witam, chętnie przetestuję z racji posiadania dużego psa, kota oraz bycia szczęśliwą mamą dwulatka, który właśnie uczy się nocnikowania co skutkuje różnymi wypadkami :) mieszkamy w małej miejscowości, obok mnie sąsiad choduje trzodę chlewną- co powoduje czasem nie przyjemne zapachy. Dlatego bardzo chętnie sprawdzę czy produkt sprosta takim wyzwaniom, A troszkę ich jest :) Pozdrawiam świątecznie wszystkich.

  • Zgłoś

Bardzo chętnie przetestuję

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora