Odświeżacz powietrza Ambi Pur

Wojtek Jagielski eksperymentuje z najbardziej nieprzyjemnymi zapachami, jakie można sobie wyobrazić. Jak myślisz, co by się stało, gdyby sterta śmieci została rozrzucona w eleganckim domu w Warszawie? Czy Ambi Pur dałby sobie radę z nieprzyjemnymi zapachami? Obejrzyj video i się przekonaj!


Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

annaks

Zgłoszone

Używam od dawna i na prawdę nie zamienię na inny. Zawsze świeży zapach, nawet po dymie od papierosów, czy mokrej sierści psa.

  • Zgłoś

Pracując za granicą (UK) miałam przyjemność spotkać sie z tym produktem tyle że występującym pod nazwą "Febreze" i musze powiedzieć ze był on idealny zarówno do stosowania go w domu jak i w pracy zapach przyjemny trwały i naprawde likwidujący każdy nieprzyjemny zapach jaki mógł by sie pojawic w domu.. ciekawe czy polski odpowiednik jest tak skuteczny chętnie się przekonam jeżeli jest to możliwe to poprosze o próbki Pozdrawiam serdecznie

  • Zgłoś

Proszę o próbkę , chętnie przetestuję.

  • Zgłoś

prosze o próbke

  • Zgłoś
klagun

klagun

Zgłoszone

Ciekawe czy jest to tylko zapach - jak we wszystkich tego typu produktach, czy faktycznie neutralizuje brzydkie zapachy? Nie uwierzę jak nie zobaczę :)

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713