Oryginalne Przewieszki Do Prezentów Na Święta | Everydayme

Niepowtarzalne przywieszki do prezentów

Podaruj prezent ozdobiony własnoręcznie wykonaną przywieszką.


Wręczanie prezentów to jeden z najprzyjemniejszych momentów Świąt. Wiele trudu poświęcamy wyborowi prezentu, mniej interesujemy się jego zapakowaniem.

Jeżeli pakowanie prezentów odkładasz na ostatnią chwilę, a mimo to każdemu chcesz nadać indywidualny charakter, pomożemy Ci to zrobić.

Poniżej znajdziesz wskazówki, jak uatrakcyjnić prezent ręcznie wykonaną przywieszką – nie musisz wpadać w panikę, kiedy kupione wcześniej przywieszki się skończą!

Przygotowanie przywieszki.

Najpierw musisz wybrać i wyciąć kształt przywieszki.

Wybierz odpowiedni materiał.

Na początek wystarczy tekturka i papier do pakowania prezentów, który został Ci z poprzedniego roku. Możesz też użyć tego samego papieru, w który pakujesz prezent.

Nie ograniczaj się w wyborze materiałów.

Możesz wykorzystać stare mapy, strony z kolorowych pism lub gazet, albo jakikolwiek inny papier, który znajdziesz w domu. Jeżeli papier odpowiada rodzajowi prezentu lub charakterowi obdarowanego, prezent będzie wyglądał na znacznie bardziej przemyślany i wręczony „od serca”.

Wytnij odpowiedni kształt przywieszek.

Kiedy wybrałaś już materiał, weź ołówek i dowolną formę o ciekawym kształcie, żeby opracować kilka wersji przywieszki. Możesz wykorzystać foremki do ciastek, szkolne szablony dzieci lub cokolwiek innego, co może posłużyć jako wzór do wycięcia kształtu przywieszki.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Wskazówka:

Możesz zrobić osobną przywieszkę, ale możesz także obrysować kształt bezpośrednio na papierze, w który zapakujesz prezent. Ten pomysł najlepiej sprawdzi się w przypadku papieru jednokolorowego – wystarczy, że artystycznie „wyjedziesz za linie” wybranego kształtu, a po środku zostawisz miejsce na wpisanie imienia.

Sklej obie strony przywieszki.

Kiedy wybrałaś kształt, wycięłaś go z tekturki i przygotowałaś warstwę zewnętrzną, sklej je razem zwykłym klejem w sztyfcie lub w spray’u. Dokładnie przyłóż do siebie obie strony, a kiedy klej wyschnie, dziurkaczem zrób w odpowiednim miejscu otwór na sznureczek. 

Przymocuj przywieszkę do prezentu.

Wykorzystaj wstążkę, sznurek, lub włóczkę. Przewlecz wstążeczkę przez otwór w przywieszce, a następnie zwiąż nią cały prezent.

Dekorowanie przywieszki

Kiedy przywieszka jest już na miejscu, możesz ją udekorować, żeby wyglądała jeszcze efektowniej. Weź metaliczne lub żelowe mazaki, stempelki, szablony albo świąteczne nalepki, żeby przywieszka przyciągała wzrok. Możesz też przykleić włóczkę do brzegów przywieszki, żeby imitowała szwy.

Przygotowując takie niepowtarzalne przywieszki można wykazać się dużą kreatywnością. Jeżeli masz w sobie duszę artysty, możesz popuścić wodze fantazji i wykonać bardziej skomplikowane dekoracje.

Pamiętaj tylko, żeby przywieszka miała osobisty charakter. Chcesz obdarować osobę, która dużo dla Ciebie znaczy. Niech to będzie widoczne już na pierwszy rzut oka!

Pobierz tutaj!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

JOWITA

JOWITA

Zgłoszone

Świetna inspiracja tradycją Bożego Narodzenia. Chętnie bawię się w takie domowe wyklejanki i papierowe ozdoby. Mam trochę talentu plastycznego. Świetny sposób na zainteresowanie dziecka.

  • Zgłoś
Magdzk

Magdzk

Zgłoszone

Pobrałam etykiety. Są śliczne i takie słodkie... Na pewno je wykorzystam!

  • Zgłoś
Liles

Liles

Zgłoszone

Piękne opakowanie jest równie ważne jak sam prezent. Dobrze, że to podkreśla się i podpowiada jak zrobić.

  • Zgłoś

Świetny pomysł :)

  • Zgłoś

Super pomysł!

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora