Najnowsze książki polskich autorów

Najnowsze książki polskich autorów

Książki to niewątpliwie jeden z najczęściej kupowanych prezentów gwiazdkowych.


Sprawdź, jakie nowości czekają na Ciebie na półkach w księgarniach i znajdź czas na lekturę w Święta Bożego Narodzenia.

Wojciech Mann „Fotografomannia”

Ogromne poczucie humoru Wojciecha Manna znamy chyba wszyscy. Tym razem ten niezwykle popularny dziennikarz i prezenter postanowił odkryć przed czytelnikami swoje fotograficzne archiwum, z którego powstała pełna kolorowych postaci, zabawnych perypetii i wyjątkowych anegdot autobiografia. Polecamy!

Tomasz Sekielski „Sejf 3. Gniazdo kruka”

Tomasz Sekielski znany jest szerokiemu gronu publiczności jako dziennikarz i publicysta, a ma na koncie już dwie bestsellerowe powieści. Właśnie do księgarń trafiła trzecia, będąca kontynuacją poprzednich – „Sejfu” i „Obrazu kontrolnego”. Wspaniały prezent dla miłośników kryminałów, dynamicznych zwrotów akcji  i dreszczyku emocji. Szpiedzy, hakerzy, zabójcy, politycy, służby specjalne – ta cała mieszanka sprawia, że nie można się oderwać!

Ewa Winnicka „Angole”

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej Polacy masowo zaczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Mówi się, że w ciągu ostatnich lat na Wyspy wyjechało około miliona Polaków. Ich śladem wyruszyła Ewa Winnicka – dziennikarka, dwukrotna laureatka nagrody Grand Press. Podczas swojej podróży autorka spotyka naszych rodaków – inteligentów, studentów, drobnych przedsiębiorców, ale również robotników i bezdomnych. Z ich opowieści, z których niejedna z powodzeniem mogłaby posłużyć za filmowy scenariusz, wyłania się obraz Brytyjczyków. Czyta się świetnie.

Szymon Hołownia „Holyfood”

Szymona Hołownię znamy jako dziennikarza, publicystę, prowadzącego show „Mam talent!” czy drugą połówkę… Marcina Prokopa. Tym razem postanowił zaskoczyć nas po raz kolejny! W swojej najnowszej książce Szymon Hołownia występuje jako… kucharz! Nie konkuruje przy tym z najpopularniejszymi szefami kuchni, lecz proponuje proste i sprawdzone przepisy na to, jak odzyskać siły i zdrowie.

Andrzej Ziemiański „Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 4”

Koniec roku to czas, kiedy wszyscy fani literatury fantasy otrzymują kolejne porcje wrażeń od ulubionych autorów. Niepowtarzalny świat wykreowany przez Andrzeja Ziemiańskiego, a wraz z nim intryga i wojna powracają w najnowszej książce „Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 4”. Krytycy zgodnie twierdzą: zero nudy!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

M-Tula

M-Tula

Zgłoszone

Uwielbiam czytać.

  • Zgłoś

rewelacyjny, bardzo zróżnicowany dobór literatury polecam gorąco

  • Zgłoś

Polecam wszystkie książki Stefana Dardy

  • Zgłoś
Mappet

Mappet

Zgłoszone

Ah, nowa Achaja! Będę musiała ją dorwać. Dodatkowo polecam kryminały Krajewskiego. Trzymają w napięciu ;)

  • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora