Miłość do Twoich ubrań wygasa zbyt szybko?

Jeśli się nad tym zastanowić, nasz związek z ulubionymi częściami garderoby jest podobny do związku z nowym partnerem.


Wszyscy przez to kiedyś przechodziliśmy… Początek każdej relacji jest wyjątkowy. Może była to miłość od pierwszego wejrzenia. Przez pierwszych kilka miesięcy Twój wybranek wydaje się najlepszą rzeczą, jaka Cię kiedykolwiek spotkała. Ale z czasem entuzjazm i potężne fale pozytywnych emocji – tak intensywne na początku miłosnej fascynacji – zaczynają słabnąć. Konfrontacja z rzeczywistością prowadzi do tarć i napięć, po których czasem nie ma już drogi powrotu.

 

Podobnie dzieje się z nową, piękną częścią garderoby, która z czasem starzeje się i blaknie, co sprawia, że Twoje początkowe zauroczenie nią stopniowo wygasa.

Podczas każdego prania tarcie między bębnem pralki a ubraniem sprawia, że włókna tkaniny łamią się i strzępią. To właśnie pierwszy etap niszczenia się materiału. Ubrania zaczynają się mechacić i nieładnie wyglądać, a Ty czujesz, że Wasz miesiąc miodowy dobiega końca.

Niestety, to nie wszystko. Nasze ubrania z czasem blakną. Powierzchnia tkaniny staje się nierówna i odbija mniej światła, co sprawia, że kolory wydają się mniej intensywne. Twoje uczucia są wtedy wystawione na kolejną próbę. Zaczynasz coraz częściej zostawiać tę część garderoby w domu – jak chłopaka, którego zachowanie podczas spotkań towarzyskich wprawia Cię w zażenowanie.

 

Lenor Sensory Delights
Lenor Sensory Delights
(46)

Wyrafinowane doznania pobudzające zmysły, zainspirowane najnowszymi trendami

Odkryj teraz!

Z czasem, pod wpływem nieprawidłowego nawilżania w trakcie prania, włókna tkanin oddalają się od siebie.

Następuje ich deformacja, a w rezultacie – utrata fasonu ubrania. A wtedy miłość od pierwszego wejrzenia staje się tylko odległym wspomnieniem. Po tych wszystkich przejściach czujesz, że Ty i Twoja niegdyś ulubiona część garderoby już nigdy nie możecie być razem.

 

Jak sprawić, aby początkowe zauroczenie przemieniło się w długotrwały związek? Poświęcając więcej uwagi temu, co kochasz, i dbając o to w odpowiedni sposób. Nie pozwól, by drobnostki przerodziły się w duże problemy i ofiaruj swoim ubraniom to, co najlepsze.

 

Chroń tę miłość od samego początku z pomocą Lenora. Jego wyjątkowa technologia Anti-Age3 chroni Twoje ubrania przed 3 oznakami starzenia się tkanin: mechaceniem się, blaknięciem kolorów i utratą fasonu. Niech Twoja miłość do ubrań trwa dłużej, a może nawet wiecznie!

Przedstawione produkty

  Zaloguj się, by dodać komentarz

witam mam ytanie czy na polskim rynku, doczekamy sie produktów do prania lenor, ( proszki i płyny do prania), na niemieckim rynku sa i ich jakosc jest na bardzo wysokim poziomie , chciała bym sie doczekac ich w polsce

  • Zgłoś

Zapach długo się utrzymuje, pranie mile w dotyku.

  • Zgłoś

doskonały płyn, ubrania są delikatne, pachnące i nie powodują podrażnień, płyn na 5+

  • Zgłoś

Od kiedy zaczęłam używać Lenor'a do płukania inne płyny przestały dla mnie istnieć. Jest najlepszy!

  • Zgłoś

Uwielbiam bez nich pranie jest zupełnie nagie.

  • Zgłoś
Aussie 3 Minute Miracle Moisture

Aussie 3 Minute Miracle Moisture

"

Naprawdę nie ma lepszego zestawu do włosów. Od samego zapachu można oszaleć, bo jest po prostu boski!!!! Nie mówiąc o działaniu, moje włosy nareszcie są piękne !

"

przez Ambasadora
Anulka_88