Metamorfoza sypialni

Metamorfoza sypialni

Zwykła sypialnia zyska zupełnie nowy wygląd, niezależnie od jej niepozornych rozmiarów!


Remontując mieszkanie, głównie skupiasz się na miejscach przeznaczonych do rozrywki, zupełnie zapominając o przestrzeni prywatnej, takiej jak sypialnia czy łazienka, w której wbrew pozorom spędzasz również sporo czasu.

Do wykonania metamorfozy sypialni nie są konieczne zmiany konstrukcyjne. Czasami w zupełności wystarczy tkanina, farba lub tapeta.

Przed

Po

W tej przykładowej metamorfozie sypialni łóżko zyskało nietuzinkowy wygląd dzięki białym i szarym poduszkom oraz patchworkowej narzucie, która świetnie prezentuje się na swoim miejscu. Tkane gniazdko zawieszone na ścianie pod przełącznikiem światła to dodatkowe miejsce na portfel bądź okulary, a kropkę nad „i” stawia dywan w naturalnym kolorze, doskonale dopasowany do powierzchni sypialni.

Przed

Po

Szarość to doskonały kolor, który nadaje pomieszczeniu odpowiedni, nie przytłaczający oraz niezbyt męski charakter. Szafa znika w gąszczy lasu fototapety, która stwarza również iluzję przestrzenności. Niebieska komoda kontrastuje z drewnianymi półkami w stylu wiktoriańskim, a całości dopełniają długie zasłony uszyte z trzech różnych rodzajów tkanin.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie

Przeczytaj również:

Jak oszczędzać energię elektryczną w domu?
Oszczędzanie energii elektrycznej wśród wielu z nas wywołuje skojarzenia z wyrzeczeniami czy spadkiem komfortu życia...


Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

bardzo mi się podoba taki wystrój :)

  • Zgłoś

najważniejsze by dobrze się nam żyło we własnych kątach

  • Zgłoś
Aneza

Aneza

Zgłoszone

mała rzecz a tak bardzo cieszy i mamy lepsze samopoczucie:-)

  • Zgłoś

Mała rzecz a rodosc wielką:-)

  • Zgłoś

zawsze potrzebne są jakieś zmiany nawet najmniejsze dodatki i już jest inaczej

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej