Lenor Sensitive

Lenor Sensitive

Chcę, by moje tkaniny były miękkie w dotyku, a skóra moja i moich najbliższych – bezpieczna.


Pure Care
Czystość
Delikatny zapach białych kwiatów z dodatkiem pudrowych nut zapachowych.

Cotton Flower
Błogość
Zapach kwiatu bawełny i subtelne nuty jaśminu.

Almond Oil
Pielęgnacja
Delikatne połączenie nut brzoskwini, otulonych aromatem migdałowym.


 

Lenor Everyday Essentials - Floral Romance
Lenor Everyday Essentials - Floral Romance
(194)

Lenor Floral Romance przywołuje ponadczasowe uczucie zakochania się dzięki bardzo subtelnemu i przyjemnemu kwiatowemu zapachowi, który nie jest jednak ani przesłodzony, ani przytłaczający.

Odkryj teraz!

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Otrzymałam próbkę, wypróbowałam i jeszcze tego samego dnia byłam w sklepie po Lenor. Delikatny zapach. Dzieki niemu ubrania dostają "zycie". ;)

  • Zgłoś

Piękny, subtelny i delikatny zapach płynu do płukania, miękkie i pięknie pachnące tkaniny po wypłukaniu ( A trzeba mi dodać, że nie trzeba dużo płynu - czyli jest bardzo ). Suuuuuuuuper. Właśnie wyko rzystałam próbki płynu, które otrzymałam, jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię Lenor sensitive. polecam, bo na prawdę warto. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

  • Zgłoś
gienka

gienka

Zgłoszone

Dostałam próbkę płynu, wypróbowałam i mnie nie zawiódł. Zapach delikatny, a tkaniny po praniu miękkie i pachnące. Właśnie za to kocham Lenor.

  • Zgłoś

Otrzymałam próbkę bardzo miły zapach i mięciutkie pranie.

  • Zgłoś

Miałam możliwość przetestować próbeczkę Lenor Sensitive i jego działanie jest super. Piękny, delikatny zapach, miękkość. No i to wszystko długo się utrzymuje, polecam!

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

Opinia o podpaskach Always Ultra

Opinia o podpaskach Always Ultra

"

Ciepły prysznic, relaks przed telewizorem i pewność z podpaskami Always w te trudne dni sprawiają, że czuję się dobrze. Odkąd używam Always (niezwykle chłonne) nie jestem już tak rozdrażniona i spięta, jak wcześniej. Wiem, że nowe podpaski, to pewność w każdej sytuacji!

"

przez Ambasadora
Alafi6

obejrzyj teraz

Zajrzyj za kulisy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang i
zobacz, jak sportowcy, ich rodziny i fani obchodzą Walentynki, dzieląc
się swoimi przesłaniem MIŁOŚCI z całym światem!

obejrzyj teraz
Udostępnij wideo

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Pokaz slajdów

Profesjonalne wskazówki stylisty gwiazd, Gabriela Samry

Gabriel Samra, stylista gwiazd, jest w Pyeongchang, gdzie udziela sportowcom profesjonalnych porad, ak wyglądać promiennie pomimo chłodu i zmiennych warunków atmosferycznych! Tutaj dzieli się swoją wiedzą na ten temat, abyś zawsze mogła wyglądać pięknie niezależnie od pogody.

zobacz wskazówki
Pokaz slajdów

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Jako P&G pragniemy budować świat, w którym każdy ma takie samo prawo do realizowania swoich marzeń i pasji, bez względu na to kim jest, skąd pochodzi, kogo kocha i jaką wiarę wyznaje. Będąc sponsorem Igrzysk Olimpijskich chcemy uhonorować wszystkie mamy, które pomagają swoim dzieciom przezwyciężać przeciwności losu i dostrzegają drzemiący w nich potencjał, bez względu na to, co sądzą i widzą inni. Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat, gdybyśmy wszyscy widzieli siebie nawzajem tak, jak widzą nas nasze mamy. #MiloscPonadUprzedzenia

Udostępnij wideo
#MiloscPonadUprzedzenia