Kwiaty ogrodowe w domu

Kwiaty ogrodowe w domu

Istnieją kwiaty i wazony wprost stworzone dla siebie; wystarczy tylko, że skomponujesz harmonijne dekoracje, a całe pomieszczenie zyska nowy blask.


Zielone róże
Niezwykły urok i kształt pędów eszewerii połączony z główkami karczocha (Cynara cardunculus var. Scolymus) doskonale prezentuje się i kontrastuje z białą paterą do ciast.


Prostoty czar
Pojedyncze frezje w szklanych, ręcznie wykonanych wazonach to kwintesencja elegancji – jeśli ustawisz je na lustrzanej tacy, zyskasz podwójnie elegancki efekt.

Instynkt gniazda
Śniedek (Ornithogalum) może długo wytrzymać bez wody, a elastyczne łodyżki będą świetnie prezentowały się w szklanym kloszu.


Kwiatowe piękności
Zgodnie ze swoim upodobaniem zestaw smukłe, białe ceramiczne wazony, a do każdego z nich włóż pojedynczy kwiat prosto z ogrodu np.: czosnku, lwiej paszczy (Antirrhinum majus) czy maku (Paeoniflorum), w ten sposób stworzysz subtelny, ale przykuwający wzrok element dekoracyjny.

Wysoki znaczy modny
Niespotykane, zapierające dech w piersi kształty młodych pędów pora, z rodziny cebulowatych, wymagają prostych, podobnych do siebie i smukłych wazonów, które podkreślą ich unikalny kształt.

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie


Czas na zimę
Zaskocz swoich znajomych, umieszczając kwiat lwiej paszczy w pucharze!

Na piedestale
Kompozycja kwiatowa ze srebrnych kulek brunii, śniadka wichowatego oraz karczochów zdecydowanie lepiej prezentuje się w wazie niż klasycznym wazonie. Srebrny postument dodatkowo przyciągnie spojrzenia gości.


Wystarczy tylko dolać wodę
Kwiat hortensji (Hydrangea arborescens ‘Annabelle’) może stworzyć wiele zachwycających kompozycji kwiatowych, jednak jeśli kilka z nich wrzucisz do szklanej kuli, będą przepięknie unosiły się na jej powierzchni. Dekoracje domu - gotowe!

Czy widzisz podwójnie?
Dwie długie, w pełni rozwinięte łodyżki mieczyków w wysokim, szklanym wazonie pięknie zaprezentują swoje wdzięki - jeśli ustawisz dwa wazony obok siebie, piękno zyska podwójne oblicze. Dodaj element zaskoczenia, wkładając jedną łodyżkę do góry nogami. Rośliny ogrodowe to znakomite dekoracje domu.

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Romka

Romka

Zgłoszone

Cudne. Jestem maniaczką kwiatów ale te pomysły mnie po prostu powaliły;-) Jutro po pracy lecę szukać podobnych wazoników i roślinek rzecz jasna ;-) perfekcyjny pomysł;-)

  • Zgłoś

Pięknie, nie sądziłam, że tego typu rośliny mogą się tak cudownie prezentować.

  • Zgłoś

Wspaniale to wszystko wyglada. Sama lubie układac aranżację z takich połączeń.

  • Zgłoś
mama04

mama04

Zgłoszone

Fajne dekoracje,warte do naśladowania!

  • Zgłoś
MAGDEJ

MAGDEJ

Zgłoszone

u mnie kwiaty goszczą latem w całym domu:) sama sadzę i pielęgnuję:)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej

obejrzyj teraz

Zajrzyj za kulisy Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang i
zobacz, jak sportowcy, ich rodziny i fani obchodzą Walentynki, dzieląc
się swoimi przesłaniem MIŁOŚCI z całym światem!

obejrzyj teraz
Udostępnij wideo

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Pokaz slajdów

Profesjonalne wskazówki stylisty gwiazd, Gabriela Samry

Gabriel Samra, stylista gwiazd, jest w Pyeongchang, gdzie udziela sportowcom profesjonalnych porad, ak wyglądać promiennie pomimo chłodu i zmiennych warunków atmosferycznych! Tutaj dzieli się swoją wiedzą na ten temat, abyś zawsze mogła wyglądać pięknie niezależnie od pogody.

zobacz wskazówki
Pokaz slajdów

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

#MIŁOŚĆPONADUPRZEDZENIA

Jako P&G pragniemy budować świat, w którym każdy ma takie samo prawo do realizowania swoich marzeń i pasji, bez względu na to kim jest, skąd pochodzi, kogo kocha i jaką wiarę wyznaje. Będąc sponsorem Igrzysk Olimpijskich chcemy uhonorować wszystkie mamy, które pomagają swoim dzieciom przezwyciężać przeciwności losu i dostrzegają drzemiący w nich potencjał, bez względu na to, co sądzą i widzą inni. Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat, gdybyśmy wszyscy widzieli siebie nawzajem tak, jak widzą nas nasze mamy. #MiloscPonadUprzedzenia

Udostępnij wideo
#MiloscPonadUprzedzenia