JAK UDEKOROWAĆ WIESZAK

Jak zrobić wieszak: decoupage

Wieszak obity materiałem nie tylko ozdobi twoją szafę, ale również uchroni ubrania przed zniszczeniem. Do upiększenia wieszaków możesz wykorzystać resztki materiału, które posiadasz w domu.


Będziesz potrzebować

 • Drewnianego wieszaka
 • Miękkiego wypełniacza do obicia wieszaka
 • Pasującej do materiału nici
 • Satynowego materiału
 • Resztek satyny oraz kawałka woalu na dekoracyjne kwiaty
 • Koralików, wstążek i frędzli do dekoracji

Instrukcja wykonania

Ambi Pur Electric
Ambi Pur Electric
(429)

Eliminuje uporczywe, nieprzyjemne zapachy – sprawia, że znikają na dobre!

Odkryj teraz!
 1. Przyłóż wieszak do kawałka papieru i dokładnie obrysuj jego kształt. Na podstawie powstałego szablonu wytnij dwa identyczne kawałki wypełniacza. Ręcznie obszyj nimi wieszak z obu stron.
 2. Obszyty wieszak obrysuj drugi raz, dokładnie tak samo jak poprzednio, aby uzyskać szablon wierzchniego materiału. Dodaj 1 cm do brzegu szablonu na szew, jeśli chcesz ciasno obić wieszak. Jeśli chcesz, aby materiał luźno układał się w falbanki, zwiększ wymiary szablonu ze wszystkich stron o 7 cm.
 3. Zszyj brzegi materiału maszyną do szycia, zostawiając u góry otwór na haczyk oraz otwór na dole, aby przewinąć obicie na prawą stronę.
  Uwaga: wersji z falbankami nie zszywamy na dole. Przewiń obicie na prawą stronę, nałóż je na wieszak dopiero zszyj resztę brzegów.
 4. Aby uzyskać falbanki przefastryguj materiał na górnym brzegu i pociągnij za nitkę, aż obicie dopasuje się do wieszaka. Dobrze zawiąż nić po obu stronach i zszyj maszyną resztę brzegów, tak jak w wersji z ciasnym obiciem.
 5. Udekoruj wieszak według uznania przy pomocy materiałowych kwiatów, wstążek, frędzli i koralików.

© Gallo Images

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

super sprawa moze sama pokombinuje i zrobie takie wieszaczki

 • Zgłoś

Hmmm.... decoupage to coś zupełnie innego, proponuję zmienić tytuł

 • Zgłoś

LEW370

Zgłoszone

Coś pięknego i być może niepowtarzalnego ,

 • Zgłoś
Head & Shoulders Menthol

Head & Shoulders Menthol

"

Skuteczność w walce z łupieżem to jedno i najważniejsze ale w połączeniu z uczuciem świeżości, który daje i z tym cudownym zapachem czyni ten szampon bezkonkurencyjnym.

"

przez Ambasadora
TesterG142713

Szampon Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol

"

Jak dla mnie największe zalety szamponu Head & Shoulders to jego wydajność i konsystencja. To wyraźnie odróżnia go od innych szamponów, których dotychczas używałem. A jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe sprawdził się idealnie u mnie i u znajomych, którzy podzielili się ze mną opinią.

"

przez Ambasadora