Jak zrobić pranie?

Jak zrobić pranie?

Trendy przychodzą i odchodzą, moda powtarza się co kilka lat. Twój styl to coś, co obowiązuje dłużej, ale i on może się zmienić. Jedynie dobre zwyczaje związane z praniem powinny pozostać niezmienne. Możemy pomóc Ci w znalezieniu systemu, który będzie skuteczny w Twoim przypadku i który będziesz mogła stosować już zawsze.


Sortowanie
Sugerujemy, byś korzystała z kosza na brudną bieliznę z kilkoma przegródkami, co pozwala na wstępną segregację przed praniem. Jedna przegródka na rzeczy białe, jedna – na kolorowe i specjalne miejsce na podobne kolory albo delikatne tkaniny.

Przed praniem
Wywróć dżinsy na lewą stronę, zapnij koszule (aby uniknąć ich rozdarcia), opróżnij kieszenie i sprawdź metki. Zdecyduj, jaką temperaturę prania wybrać. Ariel poradzi sobie nawet w 30 stopniach, zwłaszcza z tkaninami kolorowymi, ale ręczniki i skarpetki muszą być prane w gorącej wodzie. Ariel sprawi, że będą one nienagannie czyste i białe. Poszukaj plam i przed praniem nanieś na nie Ariel Professional. Zdecyduj się na rodzaj środka piorącego. Rzeczy białe? Proszek Ariel albo Kapsułki Ariel Power do białego prania. Kolory? Ariel Color & Style albo kapsułki Ariel Power do kolorów. Kapsułki ułatwiają pranie, ponieważ znajduje się w nich odpowiednia ilość płynu i są łatwe w użyciu.
Zawsze dozuj środek piorący zgodnie z instrukcją. Nigdy nie stosuj go w większej ilości, gdyż to nie podnosi jego skuteczności!

Pranie
Spokojnie, Ariel zajmie się wszystkim.

Ariel Proszek do prania
Proszek do prania Ariel
(204)

Proszek do prania Ariel zapewnia świetne efekty piorące i doskonałe usuwanie plam w 30°C.

Odkryj teraz!

Po praniu
Unikaj zagnieceń podczas suszenia. T-shirty powinny schnąć złożone płasko i rozwieszone bez załamań. Spodnie mogą wisieć złożone płasko. Możesz też schwycić je za doły nogawek, złożyć szwy razem i strząsnąć, by nogawki złożyły się wzdłuż szwów – a następnie powiesić w ten sposób. Odłóż białe rzeczy na jedną stronę, kolorowe – na drugą. Połóż ubrania na suszarce, składając je albo wzdłuż szwów albo wzdłuż linii, które mają służyć jako zagięcie. Gdy już wszystkie rzeczy większych rozmiarów są powieszone na odpowiednich wieszakach (białe/jasne osobno, ciemne osobno), poprzesuwaj je, by zrobić miejsce dla rzeczy mniejszych. Jeśli to możliwe, powinnaś wystawić pranie na słońce, żeby je dodatkowo zdezynfekować.

Ciesz się świeżym zapachem świeżo wypranych ubrań.
Nie ważne, jakie trendy modowe obowiązują w tym roku (pastele i kilka jaskrawych barw, na przykład storczykowy fiolet), zawsze będziesz miała na sobie Ariel, ponieważ czystość nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie określać Twój styl.

Ten artykuł został napisany przez eksperta w dziedzinie prania marek:
Ariel Professional, Ariel, Lenor.
Jeżeli chcesz otrzymać więcej wskazówek od ekspertów w dziedzinie prania, kliknij na poniższy link: Ariel

Przedstawione produkty

Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

mama04

mama04

Zgłoszone

Ten artykuł podsunęłam do przeczytania mojej prawie już 18-letniej córce.Była zaskoczona,że jak się wie pewne rzeczy wszystko przebiega szybko i sprawnie....nawet pranie,za którym nie przepada.

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej