Kubek do pisania kredą

Jak zrobić kubek do pisania kredą?

Twoje szafki kuchenne są przepełnione kubkami, których nie używasz?


Dlaczego nie pozwolić Twojemu dziecku ich udekorować? EverydayMe wpadł na pomysł, jak zrobić kubki do pisania kredą: kreatywne rodzinne zajęcie! Ciesz się zabawnymi śniadaniami każdego dnia!Potrzebne Ci będą zaledwie:

Registration

Weź udział w EverydayMe i otrzymuj wyjątkowe oferty!

Weź udział w naszym programie
  • Kubek (jeśli to możliwe powinien być gładki, dla uzyskania lepszych efektów)
  • Farba do tablic i patyk do mieszania
  • Miska, do której wlejemy farbę i włożymy kubek

Zanim wlejesz farbę do miski, dokładnie wymieszaj ją patykiem.Zamocz kubek w misce tak, aby farba sięgnęła oczekiwanej wysokości. Zwróć uwagę, żeby nie pomalować go zbyt wysoko, lepiej żeby Twoje dzieci nie dotykały farby ustami podczas picia. Postaraj się trzymać kubek nieruchomo, aby otrzymać na nim prostą linię.Upewnij się, że podnosząc kubek odczekałaś wystarczającą ilość czasu, aby nadmiar farby przestał kapać. Ten rodzaj farby jest gęsty, więc nie powinno to zająć więcej niż minutę.Odstaw kubek do pisania kredą do wyschnięcia tak, aby pomalowana strona nie dotykała blatu. Postaraj się nie dotknąć pomalowanej części, aby nie zostawić na niej odcisków palców! Jest to dość delikatna czynność, która powinna być wykonana przez osobę dorosłą. Całkowity czas schnięcia kubka to 1 dzień.
Następnego ranka zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli narysować coś lub zostawić mały liścik miłosny na swoich kubkach! Jest to ciekawy pomysł, aby czas spędzany z rodziną stał się jeszcze cenniejszy! Jeśli tylko nie zapomnisz kupić kredy…Potwierdź dane osobowe

Uzupełnij poniższe informacje, by ukończyć ten etap

Już wiem co będę robić w weekend z moimi pociechami

  • Zgłoś

Ciekawy pomysł.Można się pobawić podczas picia kawy:))Jak znajdę gdzieś taką farbę to na pewno go wykorzystam.

  • Zgłoś

Fajny pomysł :)

  • Zgłoś

Pyszne pierniczki

  • Zgłoś
emietm

emietm

Zgłoszone

świetny pomysł ! można zrobić mężowi rano kawę i napisać coś miłego :)

  • Zgłoś

Dowiedz się jak...

Jak utrzymać kable w należytym porządku

Nowoczesne mieszkania są wyposażone w coraz większą liczbę urządzeń elektrycznych, co przekłada się na plątaninę kabli w salonie, które wiją się po podłodze niczym elektryczne robaki. Pomożemy Ci rozwiązać ten problem.

Czytaj dalej

Jak pomalować usta w zaledwie 5 prostych krokach

Wyraziste usta są wiecznie modne. To znakomity i prosty sposób na zmianę wizerunku, a ponadto jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów. Spróbuj maksymalnie wykorzystać naszą tajną broń kobiecą.

Czytaj dalej

Jak przygotować trzy napoje, które doskonale rozgrzeją Cię w czasie zimy

Kiedy zima daje się nam we znaki, nie ma nic lepszego niż gorący, rozgrzewający napój. Eleganckie kawiarnie posiadają w swojej ofercie bogaty wybór oryginalnie podanych kaw, które możesz również samodzielnie przygotować w domu. Doskonale rozgrzeją Cię podczas mroźnych, zimowych dni.

Czytaj dalej